dr Zbigniew Hałat o komunawirusie

Dr Zbigniew Hałat: To co mamy teraz to komuna-wirus! – COVIDOwariactwa ciąg dalszy… [WIDEO]

przez | 11 listopada 2021

– Wiceministrem zdrowia byłem wtedy, kiedy pozbywaliśmy się komuny pierwszej. A z tym mamy dzisiaj do czynienia, że to jest komuna-wirus, który nas narzędziami feudalizmu korporacyjnego chce zniewolić bardziej niż ta wcześniejsza komuna. Już wtedy było wiadomo, od końca listopada, że ta nadmiarowa umieralność przekracza wszelkie najgorsze prognozy, że więcej ludzi umiera z powodu braku dostępu do opieki zdrowotnej niż na ten Covid-19 – mówi dr Zbigniew Hałat.

– Z tego powodu należało też uratować ludzkie życia w ten sposób, żeby gwarantować ludziom dostęp do diagnostyki, terapii chorób, które nie mogą czekać. Nie mogą czekać, co dzisiaj widać wyraźnie w statystykach chorób nowotworowych u dzieci! – dodaje dr Hałat.

– U dzieci, u których to błyskawicznie przebiega. Natomiast wszyscy dorośli czekają nadal, niestety, ze stanem takim, który w medycynie nazywa się nowotworem nieoperacyjnym, albo jest nieuleczalny, i zostaje im opieka paliatywna. Dlatego trzeba słuchać, co tam w pałacu Paca, czyli w Ministerstwie Zdrowia wymyślono, żeby ludziom służyć w ucieczce od bólu, który może być przerażający – komentuje sytuację w polskiej służbie zdrowia dr Zbigniew Hałat.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.9 / 5. Liczba ocen. 110

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mariusz

rodzice, którzy prowadzą swoje dzieci do punktów szczepień, powinni być w przyszłości sądzeni jak dzieciobójcy!

Mariusz

wysłane do każdego bandziora z Wiejskiej

Do wszystkich posłów, którzy podpiszą się pod szaleńczym i zbrodniczym pomysłem
wprowadzania segregacji sanitarnej. Pamiętajcie o tym, że KAŻDY z was, który to uczyni,
znajdzie się natychmiast nie tylko na liście hańby, ale również na liście przyszłych pensjonariuszy jednego z polskich więzień. Tym razem żadnemu nie przepuścimy. Pamiętajcie o tym, że POLSKA WRÓCI! Nawet wówczas, gdy jakimś cudem uda się któremuś z was ujść bezkarnie, to będzie to tylko chwilowa dla niego ulga. Za to co zrobiliście, będziemy was ścigać do końca świata i jeden dzień dłużej! Pamiętajcie o tym, że wasz protest przeciwko takim wariackim pomysłom jak segregacja, może być wam w przyszłości bardzo na rękę. Bo może będzie to JEDYNA okoliczność łagodząca!

Wyrazów szacunku nie łączę!

wysyłajcie protesty do WSZYSTKICH! zapchajcie im skrzynki pocztowe!!
adresy na stronie sejmowej!

Zadamnok

Niedawno wydostały się dane zgonów w italii.
Zamiast ponad130 000, tylko niecałe 4000.
Oto limk https://www.iltempo.it/attualita/2021/10/21/news/rapporto-iss-morti-covid-malattie-patologie-come-influenza-pandemia-disastro-mortalita-bechis-29134543/