Artur Dziambor o Tusku i Kaczyńskim

Dziambor & Winnicki: HISTERYCZNY teatrzyk Tuska i Kaczyńskiego. Oni się NICZYM od siebie NIE RÓŻNIĄ!! [WIDEO]

przez | 13 października 2021

– Od kilku dni mamy do czynienia z histerycznym teatrzykiem. Ten teatrzyk histeryczny polega na tym, że Jarosław Kaczyński udaje, że walczy z dyktatem Brukseli, a Donald Tusk udaje, że walczy z Jarosławem Kaczyńskim. Czyli tak dzieje się przez ostatnie trzydzieści lat w wykonaniu partii okrągłostołowych. Tymczasem prawda jest brutalna. To, co potwierdził w ubiegłym tygodniu Trybunał Konstytucyjny, jest oczywistością. Jest to potwierdzone przez wiele państw Unii Europejskiej. Natomiast brutalna prawda polega na tym, że PiS w żaden sposób nie różni się od Platformy Obywatelskiej poza retoryką – mówi Robert Winnicki z Konfederacji.

– Jedni mówią o niepodległości, inni mówią o europejskości. Jednak jedni i drudzy działają w taki sam sposób. Przypomnijmy, w jaki sposób Prawo i Sprawiedliwość realizuje dokładnie tę samą agendę, którą w Unii Europejskiej realizuje Platforma Obywatelska oraz Lewica. Traktat Lizboński? Tak! To jest wspólne dzieło partii okrągłostołowych. Europejski Zielony Ład? Czyli, krótko mówiąc, europejski drogi prąd. Fundusze Zadłużenia wraz z unijnymi podatkami? To wszystko jest dziełem obecnej ekipy rządzącej – dodaje polityk Konfederacji, Robert Winnicki.

– To jest dzieło tych ludzi, którzy dzisiaj opowiadają nam o suwerenności i dlatego mówimy dzisiaj o teatrzyku – ocenia sytuację w polskiej polityce Robert Winnicki.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 0 / 5. Liczba ocen. 0

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments