Gwałt więzienie Stany Zjednoczone

Dziki Trener: ZACOFANA POLSKA – POSTĘPOWY ŚWIAT [WIDEO]

przez | 10 sierpnia 2021

Dziki Trener mówi wprost o tym, jak ostatnio świat stacza się po równi pochyłej. Jednak to się dzieje i kieruje w niewłaściwym kierunku. Autor mówi, że w Stanach Zjednoczonych w pewnym więzieniu kobieta zgwałciła kobietę. Jakby tego było mało, zgwałcona kobieta zaszła w ciążę. Jak to możliwe? Otóż, okazało się, że kobieta, która dokonała gwałtu to w istocie rzeczy mężczyzna, który twierdzi, że jest kobietą.

Jednak placówka więzienia znalazła rozwiązanie tego problemu. Możliwa będzie aborcja dla zgwałconej kobiety, żeby ta nie musiała rodzić dziecka. Jakby tego było mało, w więzieniach dla kobiet w Kalifornii zaczęto rozdawać prezerwatywy. Rozumiecie to? W więzieniach dla kobiet będą rozdawane prezerwatywy.

W Kalifornii weszła niedawno weszła ustawa, która zezwala na przydział cel w więzieniach dla osób transpłciowych, niebinarnych i interpłciowych w oparciu o tożsamość płciową, niezależnie od ich budowy anatomicznej. W dzisiejszym, nowoczesnym, postępowym świecie możesz być mężczyzną, który stwierdził, że jednak jest kobietą. Kiedy taki facet stwierdzi, że jest kobietą, wtedy może odbywać karę pozbawienia wolności w więzieniu dla kobiet. Czy to nie jest patologia? Czy świat stoczył się tak nisko?

0 Udostępnień

Jedna myśl nt. „Dziki Trener: ZACOFANA POLSKA – POSTĘPOWY ŚWIAT [WIDEO]

  1. Czesia

    To co się teraz dzieje to woła o pomstę do Nieba. Przyjdzie czas ogromnej pokuty dla ludzkości.
    Nawracajmy się i wierzymy w Ewangelię.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *