Grzegorz Braun eksperyment medyczny

EKSPERYMENT medyczny na DZIECIACH! Interwencja POSELSKA Grzegorza Brauna i jego asystentów [WIDEO]

przez | 9 sierpnia 2021

Interwencja poselska miała miejsce 2 sierpnia 2021 roku w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Wtedy też urzędnicy odmówili wydania przedstawicielowi narodu polskiego dokumentów, o której wnioskował Grzegorz Braun. Poseł Braun prosi o udostępnienie dokumentacji sprawy, w której alarmuje między innymi dr Ratkowska. Chodzi o sprawę badań klinicznych. Jednak prawda jest taka, że są to eksperymenty medyczne. Grzegorz Braun chce otrzymać dokumentację, która odnosi się do szczepienia dzieci.

Sprawa wygląda tak, że w Polsce nie wolno prowadzić badań klinicznych w żadnym urzędzie, jaki działa w Polsce w oparciu o stosowne prawo. Grzegorz Braun czeka zatem na dokument, który w skrócie nazywany jest protokołem badania klinicznego jednego produktu o przebadanie którego wnioskuje firma Pfizer. Jak się okazuje tylko ta firma dotarła ze swoim wnioskiem do warszawskiego urzędu.

4 kraje podjęły się badania klinicznego na najmłodszych. Są to Stany Zjednoczone, Finlandia, Filipiny i Polska. Grzegorz Braun oznajmia, że prezes urzędu Cessak wydał zgodę na przeprowadzenie badań medykamentu w najmłodszej grupie wiekowej. Czy to nie jest skandal? Konfederacja ma jasne stanowisko odnośnie szczepień, szczególnie kiedy chodzi o szczepienie dzieci. Grzegorz Braun domaga się uzyskania dokumentów, które jasno określają zasady szczepień w Polsce.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.8 / 5. Liczba ocen. 20

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ramzes

Patourzednicy level „ekspert”… Wku*w na sam ich widok i postępowanie. Oby szybko dosięgła ich sprawiedliwość.

adamuu

Czy dokumenty nadesłane przez oferenta były przed przystąpieniem do kontroli opatrzone klauzulą tajemnicy przedsiębiorstwa?

adamuu

Jeżeli w treści dokumentu nie zostało wyraźnie ustanowione co stanowi tajemnicę przedsiębiorstwa, to nie ma żadnej tejamnicy.

Jerzy R

Czy tym prokurator nie powinien się zająć i to pilnie?!
Jeśli prezes Cessak podlega Premierowi to chyba w uzgodnieniu ta decyzja! To by był skandal..
Trybunał Stanu dla premiera Morawieckiego!!!
Nie nadarmo nazwano go Pinokio!