Grzegorz Braun eksperyment medyczny

EKSPERYMENT medyczny na DZIECIACH! Interwencja POSELSKA Grzegorza Brauna i jego asystentów [WIDEO]

przez | 9 sierpnia 2021

Interwencja poselska miała miejsce 2 sierpnia 2021 roku w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Wtedy też urzędnicy odmówili wydania przedstawicielowi narodu polskiego dokumentów, o której wnioskował Grzegorz Braun. Poseł Braun prosi o udostępnienie dokumentacji sprawy, w której alarmuje między innymi dr Ratkowska. Chodzi o sprawę badań klinicznych. Jednak prawda jest taka, że są to eksperymenty medyczne. Grzegorz Braun chce otrzymać dokumentację, która odnosi się do szczepienia dzieci.

Sprawa wygląda tak, że w Polsce nie wolno prowadzić badań klinicznych w żadnym urzędzie, jaki działa w Polsce w oparciu o stosowne prawo. Grzegorz Braun czeka zatem na dokument, który w skrócie nazywany jest protokołem badania klinicznego jednego produktu o przebadanie którego wnioskuje firma Pfizer. Jak się okazuje tylko ta firma dotarła ze swoim wnioskiem do warszawskiego urzędu.

4 kraje podjęły się badania klinicznego na najmłodszych. Są to Stany Zjednoczone, Finlandia, Filipiny i Polska. Grzegorz Braun oznajmia, że prezes urzędu Cessak wydał zgodę na przeprowadzenie badań medykamentu w najmłodszej grupie wiekowej. Czy to nie jest skandal? Konfederacja ma jasne stanowisko odnośnie szczepień, szczególnie kiedy chodzi o szczepienie dzieci. Grzegorz Braun domaga się uzyskania dokumentów, które jasno określają zasady szczepień w Polsce.

0 Udostępnień

3 myśli nt. „EKSPERYMENT medyczny na DZIECIACH! Interwencja POSELSKA Grzegorza Brauna i jego asystentów [WIDEO]

 1. Jerzy R

  Czy tym prokurator nie powinien się zająć i to pilnie?!
  Jeśli prezes Cessak podlega Premierowi to chyba w uzgodnieniu ta decyzja! To by był skandal..
  Trybunał Stanu dla premiera Morawieckiego!!!
  Nie nadarmo nazwano go Pinokio!

  Odpowiedz
 2. adamuu

  Jeżeli w treści dokumentu nie zostało wyraźnie ustanowione co stanowi tajemnicę przedsiębiorstwa, to nie ma żadnej tejamnicy.

  Odpowiedz
 3. adamuu

  Czy dokumenty nadesłane przez oferenta były przed przystąpieniem do kontroli opatrzone klauzulą tajemnicy przedsiębiorstwa?

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *