Cristian Terhes

Europoseł Cristian Terhes UJAWNIA: Treść KONTRAKTU NA SZCZEPIONKI między UE a koncernami została OCENZUROWANA DLA LUDZI, którzy będą nimi szczepieni! [WIDEO]

przez | 6 listopada 2021

– Zostaliśmy wybrani przez ludzi, dlatego traktaty o tym wspominają. Ale nie powinniśmy zapominać także, że zostaliśmy wybrani DLA LUDZI. Musimy mieć na celu interes ludzi, ponieważ jest to powód, dla którego wybrali nas do Parlamentu Europejskiego. Wszyscy ci liderzy Parlamentu Europejskiej lubią wielbić samych siebie. Za każdym razem, kiedy wychodzą na konferencje prasowe mówią, że jest to najbardziej demokratyczna instytucja w całej Unii Europejskiej.

Cristian Terhes: rumuński duchowny greckokatolicki, komentator i polityk, poseł do Parlamentu Europejskiego IX kadencji.

– Pytanie do nich brzmi: Czyżby?! Co powiedzieliście tym ludziom a parlamencie, dlaczego postanowiliście ich pozbawić fundamentalnych praw? Dlaczego to zrobiliście? Widzicie, mamy te wszystkie traktaty, tak jak powiedział mój kolega, że żaden zabieg medyczny nie może być wymuszony, jeżeli nie zdecydujesz się na niego w sposób wolny i na podstawie dostarczonych informacji.

– Ale najwidoczniej to, co teraz robią, uzależniając dostęp do Parlamentu od posiadania „Zielonego Certyfikatu” narusza te wolności ludzkie do wyboru, czym chcą być zaszczepieni lub testowani. Ale jest też inny aspekt. I pytanie, które adresuję nie tylko do was tutaj w parlamencie, ale do każdego europejskiego obywatela: zapytajcie swoje rządy, czy byliście właściwie poinformowani o tym, co się właściwie dzieje?!

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 4

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

11 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Baracuda

Jak nazywa się ten europoseł. Też chciałabym wiedzieć zanim poślę dalej.

Korwinator

Cristian Terheș

Przemek

Artykuł podaje jego nazwisko na samym początku, ogarnij się!

Korwinator

Potem dopiero dodaliśmy, bo dużo ludzi pytało 😉

Magda

Ktoś zna nazwisko tego europosła? Wolałabym wiedzieć kto to jest i kim są ludzie wokół niego na filmie zanim zacznę udostępniać. Bo wygląda na to że rzecz mocna i warta rozpowszechniania. Tylko trzeba to uwiarygodnić…

Korwinator

Cristian Terheș

PAWEŁ

Europoseł Cristian Terhes

Ronin

Mąż Urszuli fon coś tam został zatrudniony w tamtym roku w firmie farmacałtycznej ,chyba wszystko jasne

margreth

Bóg Zapłać ❣️

elso

To co dzieje się obecnie na świecie jest bez precedensu. Czy aby na pewno rządzą nami ludzie, a nie jakieś bezduszne, bezrefleksyjne maszyny, które mają tylko ludzką postać? To co dzieje, to zło w czystej postaci. I co jeszcze dziwniejsze, bardzo wiele osób, a wręcz ogromna część społeczeństwa międzynarodowego nie dostrzega tego zła, nie widzi zagrożeń, przypomina osławione barany idące na rzeź. Skojarzyłam obecną sytuację ze śmiercią „krwawego karła” Gienrich Grigorjewicza Jagody, który był tak zapatrzony w Stalina, że nawet prowadzony na śmierć prosił aby przekazać Stalinowi, że umiera z jego imieniem na ustach. Cóż istoty typu Billa Gatesa, Elona Muska czy Anthony Fauci realizują skutecznie program depopulacji i mają całą zgraję pomocników praktycznie na całym świecie, a większość społeczeństw nie tylko się na to godzi, ale im przyklaskuje i pomaga.

Yulka

Prawdę Pani rzekła.