Ewelina Frihauf

Ewelina Frihauf z USA: Ameryka upada? Zakłócone dostawy, anarchia i rozkład państwa?

przez | 2 listopada 2021

Stany Zjednoczone upadają? Upadły? Mamy różne doniesienia z różnych mediów od różnych osób na temat tego, co dzieje się w USA i w jakim kierunku zmierza Ameryka. W Stanach Zjednoczonych za rządów Joe Bidena pod wieloma względami jest coraz gorzej. Były prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump coraz częściej wypowiada się i krytykuje politykę prowadzoną przez obecnego prezydenta USA. Czy jednak określenie „były prezydent” jest adekwatne? Czy tak naprawdę prawdziwym zwycięzcą ostatnich wyborów nie było Donald Trump? Jest coraz więcej wątpliwości na ten temat.

– Wywiad był na temat opinii Donalda Trumpa odnośnie Bidena i jego administracji. Pani redaktor zapytała się Trumpa jak ocenia Joe Bidena. Wtedy Trump zaczął się śmiać i nie chciał nawet dać dwójki z plusem. Wobec tego ocena obecnego prezydenta jest negatywna – mówi Ewelina Frihauf z USA.

 o wywiadzie udzielonym przez Donalda Trumpa stacji FoxNews

– Według Trumpa Biden jest najgorszym prezydentem, ale nie życzy mu źle. Jednak to, co wyprawia Joe Biden jest po prostu rujnowaniem wszystkiego, co zrobił Trump – mówi dalej pani Frihauf.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 0 / 5. Liczba ocen. 0

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments