Covid-19 233 zakażonych osób

Fala 233 zachorowań na COVID-19. Czy światowe elity śmieją nam się w twarz? [WIDEO]

przez | 1 września 2021

Politycy z całego świata oraz media światowe stopniowo przygotowują nas mentalnie do tego, że nadejdzie kolejna „fala” wirusa SARS-COV-2. Jednak warto zwrócić uwagę na to, na co wpadło kilku internautów, że mowa o tajemniczej liczbie 233 zachorowań na koronawirusa. Mówimy w tym wypadku o przekazach medialnych z przełomu lipca oraz sierpnia, które pochodzą z różnych części świata. Występuje liczba dokładnie 233 zachorowań. Czy mamy do czynienia z przypadkiem? Sami odpowiedzcie sobie na to pytanie.

Ta liczba pojawia się w doniesieniach z wielu stanów USA, Litwy, Trynidadu i Tobago, Chorwacji, Angoli, Chin, Australii oraz również Polski. Musimy jednak zaznaczyć, że omawiana przez nas korelacja, odnosi się szczególnie do doniesień medialnych z przełomu lipca i sierpnia, maja, a także i marca obecnego roku. Jednak rozstrzał jest tak duży, że można by to uznać za przypadek.

Wszystko zaczęło się 23. lipca. Wtedy w sieci pojawiły się pierwsze doniesienia medialne o 233 przypadkach zachorowań na Litwie. 29.lipca informacja o 233 zachorowaniach na Covid-19 pojawiła się w kanadyjskiej prowincji Alberta. Taki sam wzrost zakażeń odnotowano także w Trynidadzie i Tobago. Czy zatem mamy do czynienia z teorią spiskową? Czy może powinniśmy zachować rozsądek i racjonalnie podejść do tych doniesień medialnych.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 4

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Koniec Hororu

Rządy oszalały zostały przekupione
Chcą zniszczyć życie ludckie i okraść ludcki dorobek życia
Kopia dołki dla ludckosci
A same z odhlannosci w nie wpadną
Nie czyn nikomu złego czego sam byś tego nie chciał
Rządy oszukują kradną
Czas skanczyc z tym szatańskim terrorem
Narod utrzymuje szatanów Do Piekła ziejącego ogniem i gotującą smole

Dobre serce

Ewangelia św. Mateusza 23:1 rozdzial 3:

„Wszystko więc, cokolwiek by wam powiedzieli, czyńcie i zachowujcie, ale według uczynków ich nie postępujcie; mówią bowiem, ale nie czynią.”

Dobre serce

Stad liczba 233 – to jest najprawdopodobniej globalne ostrzezenie.

elżbieta

macro to mason!!!!