media kłamią

FESTIWAL ABSURDÓW! Jak media piorą ludziom mózgi [WIDEO]

przez | 18 października 2021

Włochy to pierwszy kraj w Europie, który wprowadzi obowiązkowe paszporty szczepionkowe dla wszystkich osób zatrudnionych. Wielu Włochów sprzeciwia się temu, gdyż chcą oni być wolnymi obywatelami i powinni mieć możliwość samodecydowania o sobie. Wiele osób we Włoszech jest przeciwko przepustce covidowej, gdyż to oznacza ograniczenie ich swobód oraz w pewnym sensie także ich wolności.

Niestety rządy w wielu krajach chcą nam wmówić, że szczepienia są konieczne, a paszporty covidowe trzeba wprowadzić, gdyż świetnie będą spełniać one swoją rolę. Do tego właśnie doszło. To wszystko dzieje się na naszych oczach. Czy pozwolimy na to, aby politycy narzucali nam swoją koronanarrację? Czy mamy do czynienia z koronaszaleństwem?

Rzekoma pandemia koronawirusa sprawiła, że nie tylko politycy, ale także koncerny farmaceutyczne wmawiają nam, że szczepionki są niezbędne, dobre i pomogą nam. Do tych apeli przyłączają się politycy w wielu krajach, a wraz z nimi także media głównego nurtu. W takim świecie obecnie żyjemy.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.7 / 5. Liczba ocen. 27

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ech

Zielone papiery dla każdego 🤩

Mirosław

Tak, to jest PRAWDZIWY FESTIWAL ABSURDÓW! Nie dałem rady fizycznie i psychicznie obejrzeć do końca zgromadzonego materiału, poddaję się wobec BEZMIARU GŁUPOTY I BEZCZELNOŚCI.

Mirosław

Dobrze było poświęcić więcej czasu, aby poznać, jak natrętna propaganda pro-szczepionkowa jest stosowana w mediach światowych. W porównaniu ze stosowaną w Polsce, ta stosowana w Australii, Wielkiej Brytanii , Włoszech, czy niektórych stanach USA jest zdecydowanie bardziej kłamliwie zaangażowana. Jest wstrętna, nastawiona na pogłębianie nastrojów paniki, po prostu jest nieludzka.

Flatearth

Dobre video , tym kurwom to tylko kula w leb