Protesty we Francji przeciwko segregacji sanitarnej

Francja – Tłum NIEZASZCZEPIONYCH siłą forsuje wejście do supermarketu, bo prawo ZAKAZUJE im tam wejść! [WIDEO]

przez | 12 września 2021

To już jest dziewiąty tydzień masowych protestów we Francji przeciwko segregacji sanitarnej. Tłum niezaszczepionych osób musi siłą forsować sobie drogę po artykuły z supermarketu. Te osoby nie mają „prawa” tam wejść. Francuzi mówią zdecydowane „NIE!” władzy wobec zakazów, nakazów oraz przymusowych szczepień. Rządowi francuskiemu wydaje się, że znalazł rozwiązanie dla osób, które nie są zwolennikami szczepień i po prostu nie zamierzają przyjąć szprycy.

Jednak tłum osób, które domagają się dymisji rządu, może sprawić, że sytuacja ulegnie zmianie. Teraz obecna władza nie radzi sobie z protestami we Francji, które, z dnia na dzień, z tygodnia na tydzień, z miesiąca na miesiąc, są coraz liczniejsze Francuzi mają dosyć lockdownów. Wiele osób słusznie uważa, że jest to droga do nikąd. Chodzi tylko o to, aby utrudnić normalnie funkcjonowanie społeczeństwa francuskiego.

Pojawia się coraz więcej głosów niezadowolenia, nie tylko we Francji, ale także w innych krajach Europy, w tym w Polsce. Protestujący słusznie zauważają, że twarde lockdowny nie działają i nie przynoszą oczekiwanych skutków. Tak samo sytuacja ma się z przymusowymi szczepieniami. Czy ktoś chce nam odebrać wolność? Sprzeciwmy się temu!

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.7 / 5. Liczba ocen. 28

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zbigniew

Jesteśmy gotowi na taki protest ?

Tom

Czekam aż poleje się krew…

Dawid

Francja to chyba najgorszy kraj do życia w UE obecnie.

Robert J.

Dziś już tylko idiota albo totalny leming nie zdaje sobie sprawy, że tu nie chodziło i nie chodzi o żadnego wirusa, a tylko o wprowadzenie nowej formy ogólnoświatowego zamordyzmu, oraz zmianę człowieka w ramach projektu transhumanistycznego, za pieniądze globalistów pokroju Gatesa czy Muska. Ostrzegali o tym lata temu naukowcy pokroju Sofii Smaltstorm czy H.K. Vella. I to nie były żadne „teorie spiskowe” a fakty, poparte twardymi dowodami. Czekali tylko na odpowiednią chwilę by wprowadzić ten dalekosiężny plan, swoją nową bolszewicką rewolucję, tym razem nie pod sztandarami z sierpem i młotem lub swastyką, a wieloma innymi, do których przyzwyczajali nas przez dekady.

JakubW

Ten wykład Magdaleny Ziętek Wielomskiej na temat obecnych procesów w ujęciu cybernetycznym jest naprawdę znakomity https://www.youtube.com/watch?v=W1K47tZmN-M (Cybernetyka, czyli super-broń wolnych ludzi).
Dużo fajnych obserwacji jak np. to, jaki skutek niesie pozbawianie ludzi własnej pamięci przez uzależnianie ich od pamięci zewnętrznej jak smartfony. Naprawdę polecam średnio ambitnym i ambitnym, którzy chcieliby uporządkować sobie to co obserwują w głowie i umieć nazwać to ogłupianie.

pablo

Musk powiedział, że nie zaszczepił ani siebie, ani swoich dzieci. Zły adres.