Grzegorz Braun apartheid

Grzegorz Braun: APARTHEID sanitarny dotyka Polonię! Musimy temu się STANOWCZO SPRZECIWIĆ! [WIDEO]

przez | 11 stycznia 2022

Wobec szaleńczego globalnego sanitaryzmu z jakim mamy do czynienia już od dwóch lat obowiązkiem człowieka chcącego zachować zdrowy rozsądek, oraz resztki przyzwoitości jest stanowczy SPRZECIW jeżeli chodzi o te totalitarne metody – apeluje Marta Czech, rzecznik prasowy partii Konfederacji korony Polskiej.

Ma to związek z zamknięciem granic przez Kanadę w ramach zapobiegania rozprzestrzenianiu się epidemii koronawirusa (SARS-CoV-2). Po raz kolejny wolność polskich obywateli jest ograniczana, tym razem przez obcą władze.

Chcemy żeby Polacy byli u siebie na swoim, wolnymi ludźmi, nie zaś niewolnikami, czy nadzorcami niewolników – mówi prezes partii, Grzegorz Braun. Wezwanie do rządu Rzeczpospolitej Polskiej i służb dyplomatycznych: mamy KRYZYS humanitarny, którego ofiarami padają nasi rodacy. Proszę przygotować logistykę repatriacji i ewakuacji naszych rodaków z Ludowej Republiki Kanady, którym uniemożliwia się opuszczenie granic tego państwa bez wylegitymowania się potwierdzeniem faktu brania udziału w eksperymencie medycznym, który jest wszystkim aplikowany.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 18

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments