Grzegorz Braun o ministrze Niedzielskim

Grzegorz Braun, Bosak, Dziambor OBNAŻAJĄ KŁAMSTWA Niedzielskiego ws. ZGONÓW i zakażeń zaszczepionych na C19! [WIDEO]

przez | 29 września 2021

– Szanowni państwo. Witamy na konferencji prasowej Konfederacji. Będziemy dzisiaj mówili o ministrze Niedzielskim, o jego kłamstwach oraz manipulacjach. Dotychczas, jeżeli ktoś kłamał, to mówiliśmy o premierze Mateuszu Morawieckiem. Jednak teraz wyjątkowo zajmiemy się ministrem Niedzielskim. Minister ten, naszym zdaniem, nie powinien nigdy piastować tego urzędu – mówi Artur Dziambor.

– Szczęść Boże wszystkim solidnym medykom i prawdziwie niezależnym dziennikarzom. Ministerstwo, na czele którego stoi minister Choroby i Nagłej Śmierci Niedzielski, na pytania zadawane na przykład o mierzalne różnice zachorowalności osób, które przyjęły medykamenty zwane szczepionką antycovidową i osób, które nabyły odporność w sposób naturalny, odpowiada w trybie oficjalnym, że nie ma takich danych – mówi Grzegorz Braun.

– Na jakiej podstawie zatem prowadzi Ministerstwo agresywną akwizycję tych specyficznych medykamentów, których celowość, skuteczność okazuje się niezdefiniowana. A do informacji, które przytoczyli koledzy, dorzucam jeszcze wskazówkę bibliograficzną. Zajrzyjcie państwo na stronę Instytucji Brytyjskiej Public Health England. Tam znajdziecie państwo świeże raporty (wrześniowe). A tych raportów wynika, że osoby, które przyjęły pierwszą i drugą dawkę tego medykamentu, znalazły się w strefie radykalnie podwyższonego ryzyka na wypadek zachorowania na choroby wirusowe, które są przedmiotem tej kampanii – dodaje polityk Konfederacji Braun.

0 Udostępnień

Jedna myśl nt. „Grzegorz Braun, Bosak, Dziambor OBNAŻAJĄ KŁAMSTWA Niedzielskiego ws. ZGONÓW i zakażeń zaszczepionych na C19! [WIDEO]

  1. cFosSpeed

    Tu trzeba jeszcze dodać iż testy nie wykrywają danego wirusa lub są to wyniki fałszywie pozytywne. Tu właśnie leży pies pogrzebany, jeśli Ci ludzie chorują na zwykłego wirusa sezonowego i wpaja się wszystkim, że mają covida to już jest totalny cyrk. Najgorsze jest to, że znów sezon grypowy nastał, a będzie wyłącznie walka z covid jakby nic innego się nie liczyło

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *