Grzegorz Braun o ministrze Niedzielskim

Grzegorz Braun, Bosak, Dziambor OBNAŻAJĄ KŁAMSTWA Niedzielskiego ws. ZGONÓW i zakażeń zaszczepionych na C19! [WIDEO]

przez | 29 września 2021

– Szanowni państwo. Witamy na konferencji prasowej Konfederacji. Będziemy dzisiaj mówili o ministrze Niedzielskim, o jego kłamstwach oraz manipulacjach. Dotychczas, jeżeli ktoś kłamał, to mówiliśmy o premierze Mateuszu Morawieckiem. Jednak teraz wyjątkowo zajmiemy się ministrem Niedzielskim. Minister ten, naszym zdaniem, nie powinien nigdy piastować tego urzędu – mówi Artur Dziambor.

– Szczęść Boże wszystkim solidnym medykom i prawdziwie niezależnym dziennikarzom. Ministerstwo, na czele którego stoi minister Choroby i Nagłej Śmierci Niedzielski, na pytania zadawane na przykład o mierzalne różnice zachorowalności osób, które przyjęły medykamenty zwane szczepionką antycovidową i osób, które nabyły odporność w sposób naturalny, odpowiada w trybie oficjalnym, że nie ma takich danych – mówi Grzegorz Braun.

– Na jakiej podstawie zatem prowadzi Ministerstwo agresywną akwizycję tych specyficznych medykamentów, których celowość, skuteczność okazuje się niezdefiniowana. A do informacji, które przytoczyli koledzy, dorzucam jeszcze wskazówkę bibliograficzną. Zajrzyjcie państwo na stronę Instytucji Brytyjskiej Public Health England. Tam znajdziecie państwo świeże raporty (wrześniowe). A tych raportów wynika, że osoby, które przyjęły pierwszą i drugą dawkę tego medykamentu, znalazły się w strefie radykalnie podwyższonego ryzyka na wypadek zachorowania na choroby wirusowe, które są przedmiotem tej kampanii – dodaje polityk Konfederacji Braun.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 5

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
cFosSpeed

Tu trzeba jeszcze dodać iż testy nie wykrywają danego wirusa lub są to wyniki fałszywie pozytywne. Tu właśnie leży pies pogrzebany, jeśli Ci ludzie chorują na zwykłego wirusa sezonowego i wpaja się wszystkim, że mają covida to już jest totalny cyrk. Najgorsze jest to, że znów sezon grypowy nastał, a będzie wyłącznie walka z covid jakby nic innego się nie liczyło