Konfederacja stop segregacji sanitarnej

Grzegorz Braun, Bosak, Sośnierz, Wilk – Protest „STOP SEGREGACJI” pod Sejmem (CAŁOŚĆ, lepsza jakość) [WIDEO]

przez | 16 września 2021

Przed sejmem miał miejsce protest polityków Konfederacji oraz osób, którzy prezentują poglądy wolnościowe, wolnorynkowe, konserwatywne. Takie protesty nie są na rękę partii rządzącej, gdyż Prawo i Sprawiedliwość nie ma nic wspólnego z wolnością oraz suwerennością. Tak to niestety wygląda w rzeczywistości. Powiedzmy „STOP!” działaniom władzy rządzącej Polską. Nie może być tak dalej.

Obecnie trwa batalia, która dotyczy osób będących obrońcami suwerennego państwa narodowego, a pomiędzy tymi, którzy chcą stworzyć jedno państwo, jedno prawo, jednego władcę. To widać dzisiaj po Brukseli. Nie ma na to zgody Konfederacji. To ma być nowa republika sowiecka i przeciwko temu musimy zaprotestować.

Wypowiedzi dotyczą także niezwykle ważnej kwestii, jaką jest mniemana pandemia koronawirusa. Czy zatem mamy do czynienia z plandemią koronawirusa? PiS nie mówi nam wszystkiego i chce wszystkich zaszczepić, co nie jest zgodne z prawem. Konfederacja oczekuje dzisiaj od rządu oraz od prezydenta Andrzeja Dudy, że szczepienia będą dobrowolne. Nie może być presji lobbystów oraz potężnych koncernów farmaceutycznych.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 1

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments