Grzegorz Braun

Grzegorz Braun: Działania rządu pod pretekstem walki z pandemią są ANTYNAUKOWE i bezprawne! [WIDEO]

przez | 30 listopada 2021

– Upominaliśmy się o tę odpowiedzialność nie tylko przed sądem historii, sądem moralnym przyszłych pokoleń, ale teraz, przed sądami, odpowiedzialność z artykułów kodeksu karnego. O tę odpowiedzialność upominaliśmy się systematycznie składając zawiadomienia do prokuratur, które niestety zamiatają te sprawy nawet nie pod dywan, tylko po prostu wyrzucają do kosza nasze zawiadomienia – mówi Grzegorz Braun.

Kto odpowiada za ten cały bałagan?

– A zatem paraliż i bezczynność sięga najwyższych sfer i wszystkich dziedzin i obszarów naszego życia. Jeszcze raz podkreślamy, cała ta operacja, wszystkie działania i zaniechania rządu odejmowane pod pretekstem walki z mniemaną pandemią, są nie tylko niemerytoryczne, nienaukowe, lecz są zatem znachorskie w swoim wymiarze – dodaje polityk Konfederacji.

Przymusy, nakazy i zakazy

– Zamaskowanie, testowanie, wyszczepianie. To wszystko jest znachorstwo, szanowni państwo. Wszystko w świetle doniesień rozmaitych, autentycznie niezależnych ośrodków naukowych i środowisk lekarzy, którzy notabene są prześladowani w Polsce – komentuje to całe bezprawie w Polsce Grzegorz Braun.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.7 / 5. Liczba ocen. 111

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kunegunda

Nie bądźcie naiwni. Rząd przyznał rację, żeby uśpić czujność. Cofną się jeden krok w tył, żeby przywalić ze zdwojoną siłą, czyli przymusowymi szczepieniami.

bodek

rzad w naszym kraju walczy z narodem i nasza ojczyzna to wyglada na celowe unucestwienie

Yoko

Pan Braun zawsze w sedno w punkt. Najlepszy z posłów Polski