Grzegorz Braun i Jakub Kulesza

Grzegorz Braun i Jakub Kulesza bezprawnie WYRZUCENI z Sejmu za BRAK MASECZKI przez Marszałek Witek! [WIDEO]

przez | 1 grudnia 2021

Do takich sytuacji dochodzi oraz będzie dochodzić w Sejmie Rzeczpospolitej. Otóż pani marszałek Elżbieta Witek zwraca uwagę posłom: Grzegorzowi Braunowi i Jakubowi Kulesze, żeby ci założyli maseczki, gdyż takie są niby zasady i jest to wymagane w świetle prawa. Grzegorz Braun oraz Jakub Kulesza nic sobie nie robą z uwag, jakie kieruje do nich marszałek Sejmu.

Grzegorz Braun i Jakub Kulesza wykluczeni z obrad Sejmu

Finałem tej kwestii jest to, że marszałek Elżbieta Witek podejmuje decyzję o wykluczeniu z obrad Sejmu tych dwóch „niepokornych” posłów. Sami jednak powinniśmy zadać sobie pytanie: kto ma rację w tym sporze? Niestety wydarzenia tego typu będą się powtarzać, gdyż noszenie maseczek nie zawsze jest korzystne, kiedy chodzi o kwestie zdrowotne.

Brak maseczek i zwolnienie lekarskie

Konfederacja od zawsze jest za dobrowolnością podejmowania decyzji, gdyż każdy Polak jest świadom tego, jakie decyzje są dla niego korzystne. Tak jest między innymi z noszeniem maseczek. Oczywiście dziesięciu posłów, którzy nie mieli w czasie sejmowych obrad założonych maseczek, nie zostali wykluczeni z obrad Sejmu, gdyż mieli zwolnienie lekarskie.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.3 / 5. Liczba ocen. 6

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!