Grzegorz Braun

Grzegorz Braun: Kolejny LOCKDOWN już pewny! Morawiecki i spółka to naczelni ZBRODNIARZE Polscy! [WIDEO]

przez | 1 sierpnia 2021

„Polska na nowo” to pomysł Konfederacji na Polskę, którą trzeba zmienić. W czasie „Wakacji z Konfederacją” Grzegorz Braun mówi o szansach dla Polski oraz co trzeba zmienić w naszym kraju, żeby żyło się lepiej, po prostu normalnie. Poseł Braun mówi o tym, jakie ważne punkty dla Polski i Polaków zawiera program „Polska na nowo”. Polityk Konfederacji wprost mówi, że błędem byłoby przedstawiać Polskę na nowo jako całościowy program Konfederacji. W rzeczywistości jest to w pewnym sensie wycinkowy program Konfederacji i pomysł na Polskę. Jest to także bezpośrednia odpowiedź na ogłoszony niedawno przez Prawo i Sprawiedliwość „Nowy ład”, czyli w rzeczywistości „Stary wał”. Jest to również kontra na centralizm i socjalizm, jakie oferuje nam obóz Zjednoczonej Prawicy. Polityk Braun nie zgadza się także na szeroko zakrojony plan rozdawnictwa publicznych pieniędzy, gdyż na tym w praktyce cierpią Polacy, którzy płacą podatki.

Obecnie mamy do czynienia z przekupywaniem Polaków ich własnymi pieniędzmi. Tak przedstawia się oferta Prawa i Sprawiedliwości, na co nie ma zgody ze strony Konfederacji. Obecnie Polaków dotyczy rozpędzony projekt ich zniewolenia, czyli odbierania Polakom ich prywatności, wolności oraz majętności. Na to wszystko odpowiada Konfederacja swoim programem „Polska na nowo”.

„Program na nowo” to szereg propozycji dla Polaków. Jednak warto zaznaczyć, że nie ma tam wszystkich istotnych punktów, jakie zawierają się w programie partii Konfederacja. Mowa o prawie do posiadania broni, obronie życia poczętego.

„Wakacje z Konfederacją” są pewną propozycją normalności dla Polaków. Grzegorz Braun zajmuje także stanowisko odnośnie szykowanej na jesień przez rząd tak zwanej czwartej fali pandemii. Politykami, którzy za to odpowiadają to są: premier Morawiecki, minister Niedzielski oraz Dworczyk. Braun stawia sprawę jasno, nazywając ich naczelnymi zbrodniarzami.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 7

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Stefan

Ta cala pisowska gora to jedna fura gowna. Trudno znalezc inne okreslenie.
Wisienka na torcie jest socjalista kaczor strojacy sie w piorka prawicowca. Ta szmata ma z prawica tyle samo wspolnego co zawodowa k… z cnota
Trzymam tylko kciuki zeby ten kurdupel odszed jak najszybciej z tego stanowiska lub lepiej zszedl z tego swiata i nie zasmradzal otoczenia..

January

Popieram konfederacje w sprawie tzw pandemii. Natomiast nie jestem zwolennikiem aborcji ,ale skoro mówimy o poczęciu w łonie matki to dlaczego od tego momentu nie liczy się wiek człowieka ,a jest to istotne np. z powodu pójścia na emeryturę. Bo ten okres rozwoju w łonie nie wchodzi do wieku emerytalnego. Inną kwestią z którą nie mogę się pogodzić to ukierunkowanie pomysłu na życie na podstawie tzw wiary,, chrześcijańskiej”. Chcę być wolnym człowiekiem ,a nie żeby czyjeś poglądy religijne miały wpływ na moje życie i życie innych osób nie uznających tą czy inną religię.

Stefan

Tu kolejna sciema pis -.u. Zakazuja skrobanek, ale w tym samym czasie morduja dzieci scypionkami. No gdzie tu sens pis-dzielcy ??
Zeby tylko byl ruch w interesie i glosy kupione za 500+
Niech to wasze politbiuro razem z wami szlag trafi.

Grzegorz

Brawo panie Braun, ma pan pewne doświadczenie i głęboką wiedzę na tema dziejącej się obecnie obłudy, gdybym mógł wesprzeć pańskie dążenia, poczułbym się pewniej. Proszę podpowiedzieć co mamy robić w zaciszu, bez hałasu i poklasku.