Braun szczepienia

Grzegorz Braun: Komisja ds. Bezpieczeństwa Szcz*pień wśród DZIECI i młodzieży [WIDEO]

przez | 15 sierpnia 2021

Grzegorz Braun wprost mówi o niejawności jakichkolwiek wytwarzanych oraz przyjmowanych dokumentów przez urząd państwowy, które odnoszą się do szczepień dzieci. Procedura interwencji poselskiej domaga się niezwłocznego przedstawienia takiej dokumentacji oraz przedstawienia jej wnioskującemu posłowi. Wobec tego, według Brauna, nastąpiło złamanie prawa. Żeby jakakolwiek dokumentacja, która znajduje się w urzędzie państwowym, mogła być uznana za tajną i objęta procedurą tajności, musiałoby to być ujęte w procedurze wewnętrznej, związanej z wytwarzaniem takiej dokumentacji. Mogłoby wtedy nastąpić ze względu na kwestie bezpieczeństwa i obronności państwa.

Szczepienia wśród dzieci to ważny temat, z którym musimy się zmierzyć. Wiele głosów jest przeciwnych szczepieniom wśród dzieci, gdyż może to być ryzykowne dla zdrowia najmłodszych. Konfederacja od dawna ma jasne stanowisko, jeśli chodzi o szczepienie wśród dzieci oraz młodzieży.

Emocje budzi także powszechny przymus szczepień w służbach mundurowych. Tutaj również jasne stanowisko ma poseł Konfederacji Grzegorz Braun, który wprost mówi w czasie komisji o pewnym skandalu. Chcą nas wszystkich zaczepić i nie wolno mówić prawdy na temat pandemii koronawirusa, gdyż takie wypowiedzi są blokowane na przykład w mediach społecznościowych.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 2

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments