Grzegorz Braun Norymberga 2.0

Grzegorz Braun KONTRATAKUJE i ogłasza projekt NORYMBERGA 2.0 dla rządzących! [WIDEO]

przez | 22 września 2021

W czasie konferencji Konfederacji Grzegorz Braun dziękuje za wsparcie w związku z ostatnim wydarzeniem w Sejmie, za jakie został wykluczony z obrad Sejmu, i ogłasza projekt Norymberga 2.0. Czym jest zatem Norymberga 2.0? Braun mówi, że jest to projekt podniesienia na wyższy poziom tego, co do tej pory jest przede wszystkim domeną publicystyki, retoryki parlamentarnej. Najwyższy czas nadać format prawny dowodom. Zebrane dowody muszą mieć standard zadowalający i rokujący dobry użytek procesowy.

Grzegorz Braun mówi o obfitości wiadomości tragicznych, jeżących włos na głowie, w przestrzeni publicznej, w mediach internetowych, niestety częściej w tych niezależnych, niż w tych mainstreamowych. Wiadomości składają się na pejzaż katastrofy socjologicznej, cywilizacyjnej oraz gospodarczej. Wszystko to na skutek zmasowanych działań zainicjowanych przez najwyższe władze Rzeczypospolitej Polskiej pod pretekstem walki z mniemaną pandemią koronawirusa.

Grzegorz Braun z Konfederacji mówi także o działaniach na szkodę interesu prywatnego. Ludzie giną, ludzie umierają w samotności, w izolacji od najbliższych, odcięci od spowiedników. Ludzie ponoszą straty na zdrowiu i na majętności. Nie ma na to przyzwolenia Konfederacji. To wszystko dzieje się z polecenia najwyższych władz Polski.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.5 / 5. Liczba ocen. 8

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zbigniew

G. Braun jest swietny. Przy nastepnych wyborach ma moj glos w ciemno.
Takich ludzi wiecej !

Polak Mały

Katyń – 25 tys Polaków, jeżowszczyzna – 120 tys Polaków, plandemia PiSu – 140 tys Polaków ale licznik nadal tyka.

Mariusz

WSZYSTKICH zbrodniarzy należy osądzić. Przywrócić KS i wykonać wyroki!!

Yola

Brawo to jest mój Poseł oddawałam na niego głos, i nie zmienię. Jedynie Konfederacja jest pro, Polska, stoi za Narodem i Naszą Ojczyzna.

Mariusz

MOIM MARZENIEM (!!!) jest, aby TYLKO z tego jednego względu doszli na szczyt!!