Konfederacja na temat szczepień

Grzegorz Braun, Krzysztof Bosak, Sośnierz: WIELKA KLAPA pisowskiego programu SZCZEPIEŃ! [WIDEO]

przez | 16 września 2021

Krzysztof Bosak słusznie uważa, że rząd przyjął strategię kupowania społeczeństwa oraz zastraszania społeczeństwa. Rząd chce nas segregować bez żadnej podstawy prawnej. Chodzi o wymuszenia jak największej liczby szczepień. Program utknął i jest to powód kompleksu obecnego ministra zdrowia, który nie rozumie sytuacji, w jakiej się znalazł. Jest to wręcz kompromitacja. Konfederacja krytykuje taki styl sprawowania polityki, gdyż to szkodzi Polakom. To narusza standardy zdrowotne oraz standardy ładu prawnego. Bosak ostro wypowiada się na temat Prawa i Sprawiedliwości oraz ich rządów.

Konfederacja nie zgadza się z rozwiązaniami rządu i będzie zorganizowany protest. Minister zdrowia dopuszcza się nadużyć. Czy mamy do czynienia z łamaniem praw obywatelskich? Prawo i Sprawiedliwość nie radzi sobie z koronawirusem. Głos zabiera także Dobromir Sośnierz, która także krytycznie odnosi się do działań rządu. Zamykają nam gospodarkę, nakazują nosić maseczki. Lockdowny to bzdura, która nic nie daje. Niezaszczepieni mają podlegać pod inne reguły niż zaszczepieni. Nie wyciągnęliśmy wniosku z tego, że to zamykanie gospodarki nie działa.

Próbują nas także szczepić przymusem. Są badania naukowe, że w tych krajach, w których przymusza się najbardziej agresywnie do szczepień, notują reakcję negatywną. Coś, co jest przymusowe, jest niedobre. Gdyby było dobre, to dlaczego miałoby być przymusowe.

0 Udostępnień

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *