będziesz pan wisiał

Grzegorz Braun: Niewygodna prawda, którą media i rządzący chcą zagłuszyć i przemilczeć! [WIDEO]

przez | 13 stycznia 2022

Mam zobowiązania wobec prawa, państwa, nie mówiąc już o wyższych i najwyższych instancjach. Mam zobowiązania wobec moich wyborców i wywiązując się z tych zobowiązań staram się w zgodzie z rzeczywistością, z całego mojego serca, staram się mówić jak jest – powiedział Grzegorz Braun podczas wywiadu dotyczącego nowej książki posła, pod tytułem „Będziesz pan wisiał”.

Pora na sprzeciw

To niewygodna prawda. Ludzie umierają, a rząd nie chce się do tego w żaden sposób ustosunkować. Jeżeli służba zdrowia będzie się zamykać i działać poprzez teleporady to dojdzie do takich sytuacji, że ludzie będą umierali na choroby, na które nie będą mogli być leczeni w szpitalach. Podczas kiedy na liście rankingowej chorób, z którymi walczy państwowa służba zdrowia pojawił się koronawirus wszystkie inne choroby zniknęły ze statystyk. Niewydolności, schorzenia, nowotwory, niediagnozowane, nieleczone, ba nawet zwykła grypa zniknęła. Teraz powoli wraca – mówi cynicznie Grzegorz Braun.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.8 / 5. Liczba ocen. 152

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Andrzej

Szanowny Panie!proszę zwrócspołeczeństwa ażeby wsparli pana działania w kierunku osądzenia tych wszystkich podżegaczy którzy do takiego stanu doprowadzili Polskę i społeczeństwo.winni to rada medyczna wszyscy lekarze ,którzy brali udział ludobujstwie obywateli bezpośrednio i pośrednio na czele z rządem ,sejmem i senatem tworząc bezprawne ustawy rozporządzenia niezgodne z konstytucją rp.swoim bezprawnym działaniem doprowadzili kraj i część społeczeństwa do ruiny.nie pozwólmy ażeby czuli się bezkarni.

Daniel

Jak mi Pan zaimponowal teraz Panie Grzegorzu… Szacunek dla Pana bez watpie nia