Grzegorz Braun

Grzegorz Braun: NORYMBERGA 2.0! Przyjdzie czas na tych ŁAJDAKÓW! Zapowiedź Komisji Śledczej [WIDEO]

przez | 9 grudnia 2021

Grzegorz Braun wypowiada się na temat tego, co nas dotyka obecnie. Mowa o domniemanej pandemii koronawirusa. Jednak nie chodzi wyłącznie o kwestie epidemiczne (koronawirus i Covid-19) oraz medyczne. W tym względzie znaczenie maja także kwestie prawne, o czym poseł Konfederacji nam mówi w czasie konferencji prasowej. Konfederacja ma jasne i zdecydowane stanowisko odnośnie wolności podejmowania decyzji na przykład w kwestii szczepień, czego przykładem jest wypowiedź polityka Konfederacji, Grzegorza Brauna, której udzielił w czasie konferencji w Sejmie.

Grzegorz Braun o posiedzeniu Komisji Śledczej do spraw nadużyć covidowych

– Najbliższe posiedzenie poselskiej Komisji Śledczej będzie miało miejsce 13. grudnia. Formuła prawna to zespół parlamentarny do spraw nadużyć i naruszeń prawa w związku z Covid-19. W tej formule działamy. Przedmiotem najbliższego posiedzenia będzie systematyzacja artykułów kodeksu karnego, w których opisane delikty składają się na szereg działań i zaniechań podejmowanych przez władze pod pretekstem walki z pandemią. Chodzi o także o artykuły Konstytucji oraz o artykuły ustaw, które są na co dzień gwałcone oraz naruszane – mówi polityk Konfederacji, Grzegorz Braun.

Konfederacja vs „Banda Czworga”

– Nie martwcie się! Dzisiaj, jak widać, stoimy wobec zjednoczonego frontu, zjednoczonej koalicji covidowej, od prawej do lewej strony w Sejmie. Także przez wszystkie media głównego nurtu, ścieku, jesteśmy ignorowani. Dzisiaj jedni odpytują drugich. SLD odpytuje PiS, PO licytuje, PSL przebija. Pytają, ponaglają, chcą jak najszybciej, jak najmocniej, wziąć Polaków za twarz. Nie martwcie się również tym, że tak wielu Polaków w tych okolicznościach albo się pogubiło, albo się wystraszyło – wypowiada się Grzegorz Braun.

Grzegorz Braun z Konfederacji wyjaśnia to, czego nie mówi nam większość polskich polityków, kiedy dotykamy problemów związanych z koronawirusem i Covidem. Także media głównego nurtu nie mówią nam wszystkiego. Przyjęta została narracja, która jest poprawna politycznie i każdy polityk, każdy lekarz, każda osoba, która ma odwagę powiedzieć prawdę, jest albo ignorowna, albo ośmieszana, albo poniżana właśnie przez te media. Poseł Braun mówi jak jest o domniemanej pandemii koronawirusa.

Więcej o Grzegorzu Braunie pod tym linkiem:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Grzegorz_Braun

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.7 / 5. Liczba ocen. 185

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

8 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Julia

Brawo panie Grzegorzu. Bóg zapłać.

michał

Akurat Norymberga nie jest dobrym przykładem praworządności gdzie między innymi nie było ani słowa o zbrodniach sowieckich no …i Aliantów Zachodnich dwa spektakularne przykłady celowego ataku na ludność cywilną Hiroschima i Nagasaki atak atomowy Japonia i Drezno Niemcy

Voyager

Imponuje mi odwaga i sposób działania Pana Grzegorza Brauna. W tych mrocznych dniach, on i jemu podobni są znakiem nadziei. Pamiętajcie również, Szanowni Czytelnicy, że ponad wszystkim jest Bóg, którego imię to JESTEM, oraz że nie żyjemy po to, żeby tu na Ziemi mieć milutko i ciepłą wodę w kranie. Każdy z nas umrze – na raka, w wypadku, na Covid, ze starości – i ta śmierć będzie końcem szkolenia i egzaminu z człowieczeństwa każdego z nas. Wyniki egzaminu poznamy po śmierci. Ja nie mam już żadnej wątpliwości co do życia po śmierci. I nie mam wątpliwości, że chcę stać po stronie Boga Ojca, Boga Jezusa Chrystusa, Boga Ducha Świętego. Doświadczane niemal każdego dnia zło i cierpienie będą próbowały zniszczyć w nas więź z Bogiem ale miejcie ufność. Jezus Chrystus już zwyciężył na krzyżu. Teraz pozostały tylko formalności: kto należy do Boga a kto do Lucyfera.

Mariusz

Oby to się jak najszybciej wypełniło! Należy PRZYWRÓCIĆ choćby czasowo karę śmierci. Naczelni przestępcy odpowiedzialni za śmierć tysięcy ludzi, za zniszczenie gospodarki, za doprowadzanie ludzi do aktów samobójczych, za nastawanie na zdrowie i życie Polaków, naszych dzieci, za przestępstwa finansowe i za wszystkie inne zbrodnie – winni powinni ponieść nie tylko karę śmierci, ale całkowitą konfiskatę mienia, również mienia osób rodzinnie i biznesowo z nimi związanych.

Mariusz

Grzegorz Braun – PRZYSZŁY PREZYDENT RP!!! Jedyny CZŁOWIEK, który zasługuje na to miano!!!

Zenon

WIELKIE BRAWA dla Pana Posła Brauna. Miód dla mojej poobijanej duszy !.
Nie potrafię nawet wyrazic moje zadowolenia ze do czegos takiego dzoszło.

Fantastycznie !!!!!!!!!!

Mariusz

WIELKIE BRAWA dla Pana Posła Brauna
WIELKIE BRAWA dla Pana Posła Brauna
WIELKIE BRAWA dla Pana Posła Brauna
WIELKIE BRAWA dla Pana Posła Brauna
WIELKIE BRAWA dla Pana Posła Brauna
WIELKIE BRAWA dla Pana Posła Brauna
WIELKIE BRAWA dla Pana Posła Brauna
WIELKIE BRAWA dla Pana Posła Brauna

marja

Cenię, Cię Grzesiu, ale kara na tych bydlaków ikmordercow będzie niestety dopiero po Paruzji