Grzegorz Braun Norymberga 2.0

Grzegorz Braun: NORYMBERGA 2.0 Parlamentarny Zespół ds. Nadużyć w związku z C19! [Całość komisji][WIDEO]

przez | 10 grudnia 2021

Grzegorz Braun Norymberga 2.0 to ważny temat, o którym musimy głośno mówić. Polityk Konfederacji, Grzegorz Braun słusznie zwraca uwagę na wiele aspektów odnośnie rzekomej pandemii koronawirusa oraz na temat tego, jak władza warszawska nie radzi sobie z tą epidemią. Tutaj mamy kolejny „wygłupy” Prawa i Sprawiedliwości, czyli partii rządzącej Polską na spółkę ze swoimi koalicjantami. Norymberga 2.0? To jest teraz jak najbardziej aktualne.

Grzegorz Braun Norymberga 2.0

Staramy się wykorzystać wszystkie możliwości i jeśli nawet miałaby nasze wnioski, nasze zawiadomienia nie wywołać stosownych i pożądanych oraz wymaganych przez prawo działań, to z całą pewnością musimy to robić, gdyż władza zachowuje się nieracjonalnie oraz nieodpowiedzialnie – mówi Grzegorz Braun.

Szczepionki i korupcja

Pojawił się także nowy problem, na jaki uwagę zwraca Konfederacja. Otóż chodzi o powiązania niektórych osób z Rady Medycznej z koncernami farmaceutycznymi. Jest to bardzo niebezpiecznie zjawisko i o tym musimy poinformować Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrzna. Te nieprawidłowości, ta korupcja, niosą ze sobą ogromne niebezpieczeństwo. Celem jest sprzedaż jak największej liczby szczepionek w Polsce.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.2 / 5. Liczba ocen. 27

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments