Grzegorz Braun o zbrodniarzach

Grzegorz Braun: Są wśród nas ZBR*DNIARZE i ich KOLABORANCI. To jest KRYMINAŁ, zbr*dnia MASOWA! [WIDEO]

przez | 6 września 2021

Grzegorz Braun mówi o zarazie, jaką roznosi telewizja. Reżimowe media to jedna wielka propaganda. Niestety wielu Polaków nabiera się na to, co podaje im na tacy telewizja. Ci ludzie nie mają żadnej argumentacji. To wszystko nie ma podstaw logicznych, merytorycznych, naukowych. Nie ma to także podstaw prawnych. To już nie jest śmieszne. To jest kryminał i zbrodnia masowa. Braun wprost mówi, że rządzą nami zbrodniarze. Zbrodniarzami w sensie prawno-karnym są ludzie, którzy stwarzają okoliczności, w których ludzie masowo giną. Teraz mamy takie okoliczności. Podobnie jest w innych krajach.

Konfederacja od zawsze stoi na straży prawdy i nie zgadza się z decyzjami władzy w Polsce, czyli z działalnością Prawa i Sprawiedliwości. Dzisiaj polskie rodziny przeżywają prawdziwe dramaty. Najbliżsi nie mogą towarzyszyć chorym i umierającym. Do łóżek nie dopuszcza się rodzin. Grzegorz Braun z Konfederacji mówi o dramacie, z jakim mamy do czynienia w Polsce.

Sytuacja, jaką mamy w Polsce, jest obecnie kuriozalna, wręcz groteskowa. Rząd warszawski za nic ma interes Polski oraz dobro Polaków. Doświadczyliśmy już tego wiele razy. Braun przestrzega przed tym, co może się wydarzyć. Władza robi rzeczy straszne. Grzegorz Braun chce, żebyśmy dalej byli narodem.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.8 / 5. Liczba ocen. 5

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments