Grzegorz Braun i ministrze Niedzielskim

Grzegorz Braun składa ZAWIADOMIENIE do PROKURATURY na Niedzielskiego za SEGREGACJĘ Polaków! [WIDEO]

przez | 2 września 2021

Według Grzegorza Brauna minister Niedzielski grozi i podżega do przestępstwa. Ryba psuje się od głowy. Stąd mamy zawiadomienie do prokuratury. Artykuł 255 i 190 Kodeksu Karnego. Przestępstwo polega na dyskryminacji. Mowa o segregacji sanitarnej. Wszyscy muszą być równi wobec prawa. Nie wolno dzielić Polaków na zaszczepionych i niezaszczepionych. Nie ma takiej definicji w polskiej Konstytucji oraz w polskim ustawodawstwie. To, co robi Adam Niedzielski, jest jednym wielkim skandalem.

Konfederacja od zawsze stoi na straży wolności Polaków. Sami musimy mieć możliwość wyboru, czy chcemy się szczepić, czy też nie chcemy się szczepić. Niestety obecna władza nie daje nam takiej możliwości. Chcą nas wszystkich przymusowo zaszczepić.

Przestępstwem jest podżeganie oraz groźba karalna. Konfederacja zgłasza to przestępstwo do ministra Zbiory. To nie jest teoria, hipoteza ani przypuszczenie. To są fakty, które są potwierdzone przestępczą praktyką działań ministra Niedzielskiego. Prawo i Sprawiedliwość całkowicie nie radzi sobie z mniemaną pandemią koronawirusa o ośmiesza się kolejnym swoimi pomysłami oraz propozycjami dla Polaków w ramach rzekomej walki z pandemią. To, co się wyprawa, woła o pomstę do nieba. Niestety w takiej rzeczywistości covidowej jest skazani żyć i funkcjonować.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 1

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Iwona

Ludzie proszę ruszyć temat szkoły w Chorzowie gdzie nauczycielka fatalnie potraktowała dziecko znanego nam wszystkim Pana BACY. Wystąpił przed kamerami w tej sprawie. Uważam ze powinnismy go wesprzeć bo takich szkół i Barbar Dz. Jest o wiele więcej