Braun

Grzegorz Braun stanowczo o „DRUGIEJ FALI” przymusu szczepień na Covid-19. Zbliża się 4. FALA? Czy mamy do czynienia z PROPAGANDĄ? [WIDEO]

przez | 14 lipca 2021

Konferencja Konfederacji, w której głos zabierają: Grzegorz Braun, Jacek Wilk, Michał Wawer. Wypowiedzi odnoszą się do przymusu szczepień Polaków. Konferencja odbyła się 14. lipca. Jest to dzień, kiedy to nieszczęsna Francja sama się obaliła. Dokonuje tego po raz kolejny ustami swojego prezydenta, który głosi złą nowinę, dotyczącą tak zwanej segregacji sanitarnej.

Właśnie doświadczamy kolejnej odsłony dyktatu pandemicznego. Konfederacja wysłuchuje wypowiedzi władz Rzeczpospolitej Polskiej, które odnoszą się do pandemii koronawirusa. Trendy w tym sezonie, jakie foruje Francja, są także u nas – w Polsce – naśladowane. Również w Polsce dzieci, nauczyciele, wojskowi, medycy stają wobec dramatycznych wyborów przymusu związanego ze szczepieniem się. Gra jest prosta. Albo się szczepisz, albo wypadasz z zawodu.

Z takimi dramatycznymi sytuacjami mamy niestety do czynienia w Polsce. Głos Konfederacji jest zdecydowanie przeciwko segregacji sanitarnej, przeciwko przymusowi udziału w wielkim eksperymencie medycznym, którym w istocie jest całokształt działań oraz zaniechań rządu prowadzonych pod pretekstem walki z mniemaną pandemią.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.6 / 5. Liczba ocen. 5

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments