protesty w Rzeszowie

Grzegorz Braun, Sumliński i Rola: MEGA PROTEST przeciwko segregacji i PRZYMUSOWI szczepień w Rzeszowie! [WIDEO]

przez | 17 stycznia 2022

Kolejne protesty przeciwko przymusowi szczepień segregacji sanitarnej, tym razem w Rzeszowie. Na manifestacji pojawili się między innymi Grzegorz Braun, Wojciech Sumliński i Marcin Rola. Tłumy wolnych Polaków wyraziły swój sprzeciw wobec działań rządu i dzielenia narodu. Ludzie maja już dość całej tej sytuacji związanej z pandemia COVID-19 i chcą normalnie żyć.

Jest nas wielu

Manifestacja była cenzurowana na serwisach społecznościowych takich jak Facebook, czy YouTube, które nie chciały zezwolić na transmisje. Jednak są jeszcze niezależne portale, które nie boja się przekazywać prawdy. Nastały trudne czasy i trzeba Nam odwagi i wiary w słuszność naszych działań. To rząd jest dla narodu, a nie odwrotnie. Chcemy być wolni, a nie zmuszani do życia w ciągłym strachu. Pamiętajcie, nie jesteście sami!

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.8 / 5. Liczba ocen. 143

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Łukasz

Walka będzie trudna, ale owocna.

kojot

NIESTETY NIE D SIĘ JUŻ normalnie żyć wierzcie lub nie ale straciłem mamę i babcię w odstępie dwóch dni tak mi smutno !!!

Adam

Szczere wyrazy współczucia. Wiedz że nie jesteś sam, jest nas wielu. Nie możemy dać się złamać, poddać się. Im właśnie o to chodzi. Jesteś Polakiem, jesteś silny i dlatego dasz radę.

warpis

Ani jednego przedstawiciela kościoła katolickiego. Po której są stronie?

Adam

Po tej która im się opłaca.

Yumpie

Te bandziory muszą zawisnąć…

Adam

Cały czas to powtarzam, ale dzisiejsze zniewieściałe i konsumpcyjne społeczeństwo ma tak wyprane mózgi że uważa karę śmierci nawet dla polityków którzy zdradzili swój kraj za zbyt okrutną.