Grzegorz Braun

Grzegorz Braun: Symptomy OMIKRONU do złudzenia przypominają NOPY! To się KUPY NIE TRZYMA! [WIDEO]

przez | 1 grudnia 2021

Grzegorz Braun, na konferencji zaznaczył, że wszelkie objawy, które cechują wariant Omikron koronawirusa, są jego zdaniem bardzo zbieżne z niepożądanymi odczynami poszczepiennymi (tak zwane NOPy) „Chodzi o zakrzepy, zawały, zatory – to wszystko jest spisane na karb tego niezwykle strasznego, południowoafrykańskiego wirusa” – powiedział polityk Konfederacji.

Grzegorz Braun o tym „okropnym” wirusie

– Tutaj właśnie sroży się ten niebezpieczny i dla wielu okropny wirus z południowej Afryki. Ten wirus zawojował już połowę Europy i dalej nam grozi. Musicie wszyscy, szanowni Państwo, zauważyć, że oficjalnie przedstawiane symptomy tego koronawirusa oraz jego obecności, są zbieżne z NOPami. Jest to bardzo zastanawiające. NOPy są czysto statystyczne, naukowo badane oraz odpowiednio raportowane po tym jak nam, ludziom, zafundowane masowe wyszczepianie się – dodał Grzegorz Braun.

Poniżej nagranie z całej konferencji z udziałem Grzegorza Brauna.

Koronawirus. Konkluzja

Czy Wam nie wydaje się to dziwne? Wystarczy zdawać sobie sprawę z tego, komu najbardziej zależy na tym, aby ludzie na całym świecie przestraszyli się tego wirusa. Konfederacja twierdziła, że lockdown nie działa i rząd Polski przyznał jej rację. Niestety wiele osób do teraz nie zdaje sobie z tego sprawy i nie dopuszcza takiej możliwości, że właśnie zamykanie gospodarki jest czymś negatywnym i nie przynosi zamierzonych efektów. Powinniśmy mieć tego świadomość.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.7 / 5. Liczba ocen. 347

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

7 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
piko

Myślę że coś w tym jest. Grzechu się tym tematem zajął i dochodzi do ciekawych wniosków. Z racji tego, że c19 to bardzo śmierdząca sprawa, to ta odmiana również może być szwindlem. Dzięki takim ludziom na szczęście nie mamy u nas Austrii, Australii czy Kanady, gdzie jest normalny totalitaryzm.

aNDRZEJ

A ten swoje. Konfederat WOLNOŚCIOWIEC.
Maseczkę noszę bo to poszerza sferę mojej WOLNOŚCI.
Maseczka to tak jak kominiarka. Jestem mniej rozpoznawalny
przez tak zwany monitoring – wszech obecny.
A te Konfederaci, Wolnościowcy ? To jak się odnoszą do
wolności macic i pochw kobiecych ????
Zygota człowiekiem, czy tak ?
A świeci katoliccy (nieomylni – ma się rozumieć) powiadają:
– Św. Hieronim, Ojciec Kościoła: „Małżonkowie żyją niczym bydło, a spółkowanie z kobietami upodabnia mężczyzn do świń i innych nierozumnych bydląt, (…) Marne kobietki też śpiewają pieśń stworzoną przez ich mistrza: Bóg żąda tylko nasienia.”

– Św. Augustyn: „Kobieta jest istotą poślednią, która nie została stworzona na obraz i podobieństwo Boga, to naturalny porządek rzeczy, że kobieta ma służyć mężczyźnie”

– Św. Tomasz z Akwinu: „Kobiety są błędem natury z tym ich nadmiarem wilgoci, temperaturą ciała świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu, są rodzajem kalekiego, chybionego, nieudanego mężczyzny”

Św. Tomasz z Akwinu: „Zarodek płci męskiej staje się człowiekiem po 40 dniach, zarodek żeński po 80. Dziewczynki powstają z uszkodzonego nasienia lub też w następstwie wilgotnych wiatrów.”

Robert

Chyba mylisz rozpustę z wolnością.

m m

„Mądremu dość dwa słowa a głupiemu referatu mało”!!! Jak powiedział Sofronow 🤣🤣🤣

rollo

dlatego trzeba nam nowych restrykcji tylko tak pokonamy plandemię

Adam

Debil

Mel

Musi być masowa kontrpropaganda, bo ludzie nadal będą umierać A tak może część się zastanowi i uratuje.