Grzegorz Braun o rządzie

Grzegorz Braun: To jest Polska, nie BANDERLAND, nie POLIN, nie land EUROKOŁCHOZOWY! [WIDEO]

przez | 29 kwietnia 2022

Grzegorz Braun o rządzie, o Polsce, o Polakach i o wojnie

– To jest coś takiego, jakby wrzucić list w butelce na koniec tego posiedzenia Sejmu. Może ktoś wyłowi, kto ciekaw tego, jak się sprawy mają. Tutaj sprawy tak się mają, że zjednoczona koalicja covidowo-wojenna trzyma władzę. Rząd nad naszymi pieniędzmi, nad naszym zdrowiem i życiem, i tak jak przez poprzednie dwa lata, nie wahała się ta koalicja tresować i szprycować, narażać na uszczerbek na zdrowiu, życiu, majętności, tak teraz nie waha się popychać naród Polski wraz z całym państwem, z jego autorytetem i z jego wątłymi aktywami, ku wojnie – mówi w Sejmie poseł Konfederacji Grzegorz Braun.

Grzegorz Braun wypowiada się na temat wojny oraz realnych problemów

– Dominują w przestrzeni publicznej ci, co to jak diagnozował Roman Dmowski, że Rosję bardziej nienawidzą, niż Polskę kochają. My tutaj, tak się składa, jako Konfederacja, jako jedyni sprzeciwiamy się przenoszeniu kosztów wszystkich tych operacji na naród Polski. Sprzeciwiamy się narzuceniu tego ryzyka i cóż… mniejsza, że większość z odbiorców nie jest w stanie rozeznać się w tych mgłach wojny, które przesłaniają realne problemy – dodaje polityk Konfederacji Grzegorz Braun.

Wojciech Sumliński UJAWNIA „Ukraińcy mieli w Polsce ogrom domów publicznych!” Polska stroną wojny na Ukrainie?

https://wolnosc.tv/wojciech-sumlinski-ujawnia-ukraincy-mieli-w-polsce-ogrom-domow-publicznych-polska-strona-wojny-na-ukrainie-wideo/

Bądź z nami na Twitterze, YouTube oraz Facebooku:

https://twitter.com/WolnoscTV

https://www.youtube.com/channel/UCnm4qyYN6OuMKYI95IvGhWg?sub_confirmation=1

https://www.facebook.com/WolnosciNiepodlegloscTV

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.6 / 5. Liczba ocen. 26

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments