Grzegorz Braun

Grzegorz Braun wyrzucony z Sejmu przez Witek. Awantura o brak maseczki [WIDEO]

przez | 7 lipca 2021

Grzegorz Braun kłóci się z marszałek Sejmu – Elżbietą Witek. Chodzi o brak maseczki u posła Brauna z Konfederacji. Braun przedstawia swoje argumenty i domaga się poszanowania regulaminu Sejmu. Marszałek Witek nakazuje Grzegorzowi Braunowi zejść z mównicy. Elżbieta Witek nie chce udzielić panu Braunowi głosu.

Kłótnia ciągle trwa. Grzegorz Braun nie chce ustąpić, gdyż uparcie twierdzi, że ma prawo wypowiedzi w Sejmie RP. Marszałek Witek proponuje Braunowi, aby napisał skargę, gdyż nie chce zezwolić na wystąpienie na mównicy Grzegorzowi Braunowi.

Dalej wygląda to tak, że pada propozycja marszałek Witek o odwołanie się do prezydium Sejmu. Wtedy Elżbieta Witek zaprasza na mównicę posłankę partii Polska 2050. Spór dalej trwa. Marszałek Witek za wszelką cenę nie chce udzielić posłowi Konfederacji głosu.

Elżbieta Witek na koniec mówi, że zachowanie Grzegorza Brauna jest niezgodne z prawem i poseł Konfederacji uniemożliwia prowadzenie debaty w Sejmie. Na sam koniec Marszałek Witek wyklucza posła Brauna z posiedzenia Sejmu.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 2

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments