Grzegorz Braun Konfederacja Sejm

Grzegorz Braun WYRZUCONY z Sejmu za SŁOWA PRAWDY do Niedzielskiego „Będziesz Pan WISIAŁ!” [WIDEO]

przez | 16 września 2021

Grzegorz Braun zaczyna od „szczęść Boże”, które kieruje do pacjentów oraz medyków. Oby nikt nie stawał na ich drodze. Tajemnica lekarska powinna być szanowana, tymczasem niech Pan Bóg ma nas w swojej opiece, póki za tę dziedzinę aktywności naszego państwa odpowiada człowiek, który zajmuje miejsce w ławie rządowej (a nie w ławie oskarżonych). Braun ma nadzieję, że przed trybunałem, kiedy wróci Rzeczpospolita z całą swoją mocą, ten akt oskarżenia będzie zawierał informację o tysiącach zgonów nadmiarowych.

Kto dopuścił się do tego, że mamy aż tyle zamachów samobójczych wśród dzieci i młodzieży? Są to straty wojenne. Ludzie, którzy za te straty odpowiadają, są zbrodniarzami wojennymi. W kategoriach norymberskich ci zbrodniarze wojenni, to niekoniecznie osoby, które strzelają z pistoletów.

Braun odnosi się do kodeksu karnego. Otóż ci ludzie stwarzają okoliczności, w których ginie wiele osób. Ta sytuacja jest niedopuszczalna i godna potępienia. Prawo i Sprawiedliwość nie odpowiada na pytanie, które są do nich adresowane. Braun pyta o NOPy, których jedna trzecia w Stanach Zjednoczonych, to poronienia. Braun przemówienie sejmowe kończy słowami do Niedzielskiego „będziesz pan wisiał”.

0 Udostępnień

9 myśli nt. „Grzegorz Braun WYRZUCONY z Sejmu za SŁOWA PRAWDY do Niedzielskiego „Będziesz Pan WISIAŁ!” [WIDEO]

  1. Dot

    Szkoda, że do tego doszło, miałam pana Brauna za bardziej rozsadnego i ważącego swoje słowa, to nie powinno sie wydarzyć.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *