Braun

Grzegorz Braun WZYWA do NIEPOSŁUSZEŃSTWA obywatelskiego i STRAJKU SZKOLNEGO! [WIDEO]

przez | 8 sierpnia 2021

Grzegorz Braun śle pozdrowienia dla osób, które były obecne na wielkim marszu wolności na Śląsku, a dokładnie w Katowicach. Uczestniczy marszu protestowali w słusznej sprawie. Chodzi o to, aby Polska była wolna. Nie ma zgody Konfederacji na współcześnie panujące niewolnictwo. Według Brauna segregacja sanitarna jest podżeganiem do przestępstwa. Kodeks karny to reguluje w krótkich słowach. Rozkłada się to na kilka artykułów w początkowych rozdziałach tego kodeksu.

Kiedy minister Niedzielski grozi segregacją oraz przychylają się do tego pomysłu różni pseudonaukowcy, to mamy do czynienia z pewną paranoją oraz z opętaniem. Władza w Polsce nie radzi sobie z pandemią koronawirusa i podejmuje nieracjonalne decyzje. Kto się nie chce zgodzić na eksperyment medyczny na wielką skalę, ten jest ostatnim egoistą. I tych osób dotkną obostrzenia.

Politycy Zjednoczonej Prawicy, które mają stać na straży prawa, sami to prawo łamią. W Konstytucji oraz zapisach prawnych nie ma ani zdania na temat obostrzeń. PiS nie może straszyć wolnych Polaków. Naród Polski ma do czynienia z przestępcami.

Wybierajmy Konfederację. Jej miejsce jest w Sejmie i w Senacie. To dobry wybór dla Polaków. Konfederacja jest gwarantem przestrzegania prawa. To także świadomość wolności w Polsce, z którą ostatnio nie jest najlepiej w naszym kraju. Grzegorz Braun wzywa do nieposłuszeństwa obywatelskiego. Ma to być odpowiedź na arogancję władzy warszawskiej. Udział w bezprawiu może nas sprowadzić na ścieżkę przestępczości.

0 Udostępnień

4 myśli nt. „Grzegorz Braun WZYWA do NIEPOSŁUSZEŃSTWA obywatelskiego i STRAJKU SZKOLNEGO! [WIDEO]

 1. Pingback: Grzegorz Braun WZYWA do NIEPOSŁUSZEŃSTWA obywatelskiego i... - Konfederacja

 2. Kras Malgorzata

  DA DOBRY PAN BÓG OTO NARODZIE POLSKI PRZYSZLY PREZYDENT NAJJAŚNIEJSZEJ RZECZPOSPOLITEJ POLSKI PRAWY SYN POLSKIEJ ZIEMI POSEŁ GRZEGORZ BRAUN WSPANIALA NASZA JEDYNA PRAWDZIWA POLSKA PRAWICA POLSKI RZĄD POLSKI PREZYDENT RDZENNY SYN NARODU POLSKIEGO NASZYM RZADEM NASZYM PREZYDENTEM TAk NAM NARODOWI POLSKIEMU DOPOMÓŻ PANIE BÓG . BOG HONOR OJCZYZNA BUDŹ SIE POLSKO POWSTAŃ Z KOLAN DOSC PLUCIA NAM NARODOWI POLSKIEMU W TWARZ NA NASZEJ POLSKIEJ ZIEMI KONFEDERACJA JEDYNA NASZA PRAWDZIWA POLSKA PRAWICA .

  Odpowiedz
 3. Jerzy R

  Nigdy nie będziemy wolni jak nie uwolnimy się od kołchozu, Brukseli. Polexit !

  Odpowiedz
 4. Andrzej

  Brawo Grzegorz Braun, Brawo Konferencja i w końcu brawo dla wolnych ludzi, pozdrawiam wszystkich którym na sercu dobro wolnych ludzi

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *