Przymus szczepień

Grzegorz Braun: Żołnierze w Sejmie UJAWNIAJĄ fakty ws. PRZYMSUSU $ZCZEPIEŃ w armii! [WIDEO]

przez | 13 sierpnia 2021

Grzegorz Braun mówi o Wojsku Polskim oraz o rzekomej pandemii koronawirusa. Oczywiście to, o czym mówi poseł, jest całą prawdą, gdyż nie można zmuszać do szczepień nikogo w wolnym kraju. Braun formalnie otwiera posiedzenie Zespołu Parlamentarnego do Spraw Bezpieczeństwa Szczepień ochronnych dzieci i dorosłych. Zaczyna się od wskazania tego, jak wygląda proces szczepień w Polsce. Samo działanie Zespołów Parlamentarnych oraz wysłuchiwanie opinii oraz porad doradców, lekarzy było utrudnione.

Powinniśmy skupić się na aspekcie żołnierzy Wojska Polskiego oraz dzieci, które mają przede sobą świetlaną perspektywę gwarantowanego zdrowia. Inni mówią wprost, że dzieci są angażowane w eksperymenty medyczne. Konfederacja sprzeciwia się temu od dawna. Czy mamy zatem do czynienia z pewnego rodzaju paranoją covidową oraz przymusem szczepień, nie tylko dorosłych, ale także dzieci.

Wypowiada się także żołnierz, a dokładnie profesor Andrzej Zapałowski, który na wstępie mówi, że żołnierzem jest od ponad 30 lat, od ponad 20 lat jest oficerem. Żołnierza zbulwersowało to, że wypowiedzi udzielił Minister Obrony Narodowej, że antyszczepionkowi terroryści nie mogą udawać żołnierzy Wojska Polskiego.

0 Udostępnień

Jedna myśl nt. „Grzegorz Braun: Żołnierze w Sejmie UJAWNIAJĄ fakty ws. PRZYMSUSU $ZCZEPIEŃ w armii! [WIDEO]

  1. Małgorzata Kras

    BOG HONOR OJCZYZNA BUDŹ SIE POLSKO POWSTAŃ Z KOLAN DOSC PLUCIA NAM NARODOWI POLSKIEMU W TWARZ NA NASZEJ POLSKIEJ ZIEMI KONFEDERACJA JEDYNA NASZA PRAWDZIWA POLSKA PRAWICA POLSKI RZĄD POLSKI PREZYDENT RDZENNY SYN NARODU POLSKIEGO NASZYM RZADEM NASZYM PREZYDENTEM TAk NAM DOPOMÓŻ PANIE BÓG GRZEGORZ BRAUN DA PAN BÓG PRZYSZLY PREZYDENT NAJJAŚNIEJSZEJ RZECZPOSPOLITEJ POLSKI . WIELKI SZACUNEK DLA PANA PANIE BRAUN ZA ODWAGĘ GODNOŚĆ I HONOR PRAWEGO SYNA POLSKIEJ ZIEMI KONFEDERACJA JEDYNA NASZA PRAWDZIWA POLSKA PRAWICA.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *