Grzegorz Płaczek o NIK

Grzegorz Płaczek: 41 tys. zł MIESIĘCZNIE – tyle samych TYLKO dodatków covidowych otrzymywali lekarze! [WIDEO]

przez | 10 maja 2022

Grzegorz Płaczek o NIK, SARS-CoV-2 i świadczeniach dla personelu medycznego

– Ciężko się walczy z systemem, zwłaszcza wtedy, kiedy system pozwala na rozdawnictwo, na kupowanie ludzi, na kupowanie milczenia. Dlaczego tak mówię? Dlatego, że za chwilę Wam powiem, co mówi Najwyższa Izba Kontrola, która opublikowała raport, który dotyczy przyznawania świadczeń dodatkowych personelowi medycznemu, uczestniczącemu w diagnozowaniu pacjentów z podejrzeniem i zakażeniem wirusem SARS-CoV-2 – mówi aktywista Grzegorz Płaczek.

Grzegorz Płaczek mówi o raporcie NIK

– Innymi słowy, Najwyższa Izba Kontroli opublikowała raport z kontroli czterech szpitali. Ten raport został bardzo sprytnie opublikowany, gdyż miało to miejsce o godzinie 15:59. Wiedziałem, że raport NIK-u zostanie opublikowany. Czekałem, bo chciałem go po prostu przeczytać szybko. Minuta przed zamknięciem Najwyższej Izby Kontroli pojawił się właśnie ten raport – dodaje Grzegorz Płaczek.

Źródło: ToSieSamoKomentuje

Polacy protestują przeciw Traktatowi WHO! Czy to już koniec wolności?!

https://wolnosc.tv/polacy-protestuja-przeciw-traktatowi-who-czy-to-juz-koniec-wolnosci-wideo/

Bądź z nami na Twitterze, YouTube oraz Facebooku:

https://twitter.com/WolnoscTV

https://youtube.com/channel/UCoKDb-NvBsD7tfUOu2Kbybg?sub_confirmation=1

https://www.facebook.com/WolnosciNiepodlegloscTV

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4 / 5. Liczba ocen. 4

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Wiesław

Plemię żmijowe korzysta z wiedzy swojego ojca czyli samego Diabła …… a ten wie, że prawdziwą przyczyną chorób jest stres i huśtawka nastrojów.
Skoro plandemia fałszywego wirusa doszła do ściany, za którą byłby już otwarty bunt społeczny, to należało ją przerwać i w tym temacie taktycznie wycofać na z góry upatrzone pozycje.
Zgodnie z NGM rozwiązanie konfliktu strachu przed covidem i szczepionką zaskutkuje u wielu ludzi objawami chorobowymi, które oczywiście będą „leczone”. A jeśli ilość „zachorowań” będzie wzrastać to wtedy odpali się kolejną pandemię i oskarży o nią jakiegoś kolejnego wirusa mając na nie go gotową szczepionkę. W ten sposób średnio raz na dwa lata będzie można odpalać kolejne „pandemie” i wykorzystać już raz skorumpowane i skurwiałe białe kitle do dalszego mordowania ludzkości.
Tak więc wycofano coviada i w zamian odpalono wojnę – na razie na UPAdlinie – ale w domyśle już III Wojnę Światową.
Co do Chin to ktoś na FB napisał, że w Kitajce dostali z covidem już takiego pierdolca, że nawet rowery testują. Nie ma temu jednak co się dziwić, bo przecież w tym szaleństwie jest metoda …

Lech

Drogi Panie Grzegorzu ! Jedna uwaga. Te dodatki covidowe oprócz tego, że były kosmiczne i wystarczyło, tylko oświadczenie aby je dostać, zobowiązywały również do przestrzegania nowych procedur medycznych, które w sposób znaczący ograniczały lub uniemożliwiały leczenie ludzi, co doprowadziło do 200 tysięcy nadmiarowych zgonów !! A to całkowicie zmienia całą sytuację brania tych pieniędzy.