traktat who protest

Polacy protestują przeciw Traktatowi WHO! Czy to już koniec wolności?! [WIDEO]

przez | 10 maja 2022

Traktat WHO! Czym są i co to oznacza dla nas?

– Niektórzy pytają, co teraz Stowarzyszenie Nauczycieli i Pracowników Oświaty „Nauczyciele dla Wolności” jakie ma zadania i co robi, ponieważ kwarantann już nie ma, a tym się wcześniej zajmowaliśmy. Chodzi o kwarantanny po kontakcie z osobą chorą na Covid. Do szczepienia nikt nas nie zmusza, masek dzieci i nauczyciele w szkołach nosić nie muszą. Zatem wydawałoby się, że odnieśliśmy sukces i możemy spocząć na laurach. Tymczasem po cichutku wprowadzane są takie rozwiązania w sensie globalnym, które są zatrważające dlatego, jako stowarzyszenie postanowiliśmy się włączyć bardzo mocno i zainteresować kwestiami, które przygotowuje nam WHO (Światowa Organizacja Zdrowia – przypomina autor) – mówi pani Agnieszka Pawlik-Regulska.

Agnieszka Pawlik-Regulska o działaniach stowarzyszenia. Co szykuje nam WHO?

– Chodzi tutaj przede wszystkim o traktat antypandemiczny, który jest w zasadzie już przygotowywany. O tym więcej powie pani mecenas, gdyż przygotowała sprzeciw. Natomiast my, jako stowarzyszenie, się w to zaangażowaliśmy. Organizujemy wydarzenie w Warszawie 13. maja, o którym również będziemy mówić i zachęcać państwa do przybycia do Warszawy, żeby dać wyraz naszemu sprzeciwowi. Przyglądamy się temu wszystkiemu, zgłębiamy to, dowiadujemy się coraz więcej o zrównoważonym rozwoju – dodaje Agnieszka Pawlik-Regulska.

Źródło: wRealu24 (BanBye)

Prof. Gut alarmuje: „Dążą do tego, aby przyzwyczaić społeczeństwo, żeby było posłuszne!”

https://wolnosc.tv/prof-gut-alarmuje-daza-do-tego-aby-przyzwyczaic-spoleczenstwo-zeby-bylo-posluszne/

Bądź z nami na Twitterze, YouTube oraz Facebooku:

https://twitter.com/WolnoscTV

https://youtube.com/channel/UCoKDb-NvBsD7tfUOu2Kbybg?sub_confirmation=1

https://www.facebook.com/WolnosciNiepodlegloscTV

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.8 / 5. Liczba ocen. 249

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
17 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Lars

WHO – World Human Occupation = NO Wellbeing ,NO Humanity, NO Optimism

Adam

WHO WON !!!! Nie potrzebujemy tej jaczejki globalistów. Cała dzialalnosc tego gangu na terenie Polski bedzie sabotowana. Ukraincy są tu dobrym przykładem z racji niskiego odsetka zatrutych pseudoscypionkami

Grzegorz

Micro-soft… Możesz być jedyne micro i soft – wtedy pozwolimy Ci żyć…

Unter

Protestami to możecie sobie …pikniki robić …te rzucanie kamieniem ,czy innym drewnem ? Dopóki nie weżmie nacja normalnie myślących ludzi do rąk pukawek nic nie osiągnie…ciekawe że tym wszystkim tzw.weteranom rożnych jednostek to pasuje ? Widac że dostali już „żold”

alien

Lemingi trochę się faflunią, ale potem i tak zgodzą się na NWO bo zamkną im gały dodatkami pokroju 500+….A lemingi zadowolone nawet przez zabranie wolności i narzucenie inwigilacji na maxa….

alien

Już Schweb mówi ze nie będziesz nic miał i będziesz zadowolony…..

Adam

Ten pół zyd schwab (babka z Rorschildów) juz jest jedną noga w grobie i dalej mąci.

Mariusz

Oby do tego nie doszło. Zrobimy wszystko. Ale – cokolwiek by się nie działo. Ilu by po mnie przyszło – to przynajmniej czterech już nie wyjdzie.

Max

Wszyscy na swiecie kije brac i ulubione plemie diabelskie prac.

Wladimir

aj aj aj, panstwo szanowne- bzmicie zajefajnie lewicowo. coz, kwestja Ludzkosc vs Satan. No passaran. ps- dziekuje Polsce ze byla prawdziwym domem ponad diesiec lat. Pozdrawiam wszystkich serdecznie. Astrahan-London

Grażyna

Wszelkie traktaty pseudo-organizacji, która do tej pory jeszcze, nie potrafi do końca zrozumieć, że zamknęła świat i go zniszczyła, oczekuje poparcia zamiast wymówienia działalności tej oseydo_organizacji”Teraz jeżdżą po świecie „nowe typy” z mroczna wizja przyszłości z „pseudo-patentami” przeciwko naturze Globalne dość i wilcze bilety, to nasze antidotum w jedności.

lucjan.krzysiak

To nie jest polski rzad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ta holota likwiduje Polske—–proponuje rzetelny opis——zdrajcy/skur……syny warszawskie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Grzegorz

To żydy ashkernazi ci z ukrainy

bodek

gebre to morderca scigany w swoim kraju za ludobujstwo

Adam

Moze ostatnia deska ratunku przed pomysłami WHO i generalnie globalizmem bedą kolejne podboje Putina ???
Jak by nie patrzył Putin nie chce stosować szczepionkowej eutanazji a 24 lutego oficjalnie ogłosił ze jest to pierwszy dzień demontazu liberalnego globalizmu. Sama idea na pewno jest dobra.

zagłoba sum

Za wcześnie jest aby powiedzieć, ze Putin nie gra do jedenj bramki wraz z kryminalistami z WEF.

Grzegorz

To Putinem grają ,wszystko co się stanie będzie na niego.