Grzegorz Płaczek mówi jak jest o Covid-19

Grzegorz Płaczek: Coś tu NIE GRA? Zawiadamiam Najwyższą Izbę Kontroli! Komisja Europejska zakrywa zapisy z firmą na P. [WIDEO]

przez | 5 listopada 2021

– Zacznę od podsumowania ostatnich dwóch dni, kiedy na co dzień otrzymujemy informacje z Ministerstwa Zdrowia i dowiadujemy się, że jest bardzo źle i konieczna jest kwarantanna. W swoim własnym kraju jesteśmy źle traktowani przez nasz rząd. Średnio każdego dnia w Polsce w październiku 2021 roku na wszystkie choroby i w wyniku wszystkich zdarzeń losowych oraz wypadków zginęło nas 1150 osób – przedstawia fakty Grzegorz Płaczek.

– Natomiast 1 listopada 2021 roku na Covid-19 zmarło w Polsce 7 osób, na inne choroby ze stwierdzonym przy okazji Covidem umarło 6 osób, lecz warto odnotować, że 2 listopada na Covid-19 zmarło 8 osób. Dodatkowo zmarła jedna osoba z powodu współistnienia Covid-10 – mówi dalej Płaczek.

Czy w obliczu tych faktów, jakie przytacza nam Grzegorz Płaczek powinniśmy obawiać się tak zwanej pandemii koronawirusa, skoro na inne choroby umiera znacznie więcej osób niż na Covid-19. Czy zatem mamy do czynienia z szalonymi i nielogicznymi decyzjami Ministerstwa Zdrowia oraz partii rządzącej?

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.9 / 5. Liczba ocen. 10

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!