Grzegorz Płaczek o koronawirusie

Grzegorz Płaczek: Czy testy na zdrowych dzieciach w Polsce są legalne? [WIDEO]

przez | 30 sierpnia 2021

Walczmy o to, aby Polska była normalna. W czasach, kiedy mamy do czynienia z koronawirusem, media często zapominają o standardach związanych z wygłaszaniem prawdy. Niestety taka sytuacja nie jest oczekiwana i część Polaków buntuje się temu, że media, które informują na temat koronawirusa, po prostu kłamią. Niezależni eksperci, którzy mówią jak jest o koronawirusie, są ignorowani oraz blokowani.

Także instytucje publiczne nie mówią nam prawdy. Grzegorz Płaczek próbuje się dowiedzieć tego, jakie pomysły ma rząd Polski odnośnie działań w związku z domniemaną pandemią koronawirusa. Gigantycznym koncernom farmaceutycznym zależy nam tym, aby wyprodukować jak najwięcej szczepionek i następnie sprzedać je w jak największej liczbie krajów. Mamy do czynienia z typowym biznesem oraz wielkim eksperymentem medycznym.

Prawo i Sprawiedliwość nie chce, aby Polacy poznali prawdę na temat koronawirusa. Działania rządu są często niezrozumiałe. Coraz więcej obywateli Polski dostrzega, że PiS nie radzi sobie z problemem w związku z koronawirusem. Na pewno warto zwrócić uwagę na to, że mogą wystąpić powikłania po przyjęciu jednej ze szczepionek. Najbardziej na problemy zdrowotne w wyniku szczepień narażone są dzieci.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 2

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments