Grzegorz Płaczek o szczepionkach

Grzegorz Płaczek: Ministerstwo Zdrowia NIE posiada wyników kluczowych badań dot. C-19 w Polsce! 113 miliardów euro na szczepionki [WIDEO]

przez | 24 listopada 2021

– Chciałbym dzisiaj z Wami porozmawiać na temat bardzo merytoryczny, gdyż w ostatnich dniach otrzymałem wiele odpowiedzi na moje pisma z Ministerstwa Zdrowia oraz z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Więc skupimy się na tym dzisiaj – mówi Grzegorz Płaczek.

– 3. listopada 2021 roku wysłałem pismo do Kancelarii Prezesa Rady Ministrów oraz do Ministerstwa Zdrowia z zapytaniem, ile dawek wiadomo czego przeciw Covid-19 przypada dla Polski z 1,8 miliarda dawek, która zamówiła Komisja Europejska. Komisja Europejska wydając 113 miliardów euro netto i zamówiła 1,8 miliarda dawek. Przypomnę, że Unia Europejska ma 450 milionów ludzi – dodaje Płaczek.

– Mówimy o ludziach starszych, ale także o tych bardzo malutkich. Ile dawek szczepionek przeciw Covid-19 pozostałych producentów takich, jak AstraZeneca, Moderna, Johnson & Johnson zamówiła Polska? – pyta się Grzegorz Płaczek.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.6 / 5. Liczba ocen. 121

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Dobrze mu tak

Ja Pana szczerze podziwiam.
Pierwsze, za to, co pan robi, a po drugie dziwię się, że jeszcze Pan nie zwariował…
Życzę zdrowia, tego cielesnego, a tym bardziej „duchowego” /by nie napisać psychicznego/..
-bo chorzy psychicznie są moim zdeniem ci, ktorzy nami rzadzą!!!