Mary Talley Bowden

Grzegorz Płaczek: MOCNY wywiad BEZ CENZURY z odważną dr Mary Talley Bowden z USA! [WIDEO]

przez | 8 stycznia 2022

Miałam pacjentów chcących poddać się testom na Covid i jako, że wcześniej współpracowałam z laboratorium, które pomagało mi z moimi pacjentami z zapaleniem zatok, i które zaproponowało mi testowanie na Covid przez ślinę – mówi dr Mary Talley Bowden, lekarka z Houston, w Teksasie. Przez pewien czas nie mogliśmy wykonać testów, ponieważ zabrakło nam wymazów, więc wszystko co trzeba było zrobić, to splunąć do sterylnego kubeczka.

Niekończąca się epidemia

Zaczęło się od przeciwciał monoklonalnych, ale potem natknęłam się na FLCCC – Lekarzy z Frontline Covid Critical Care. Zaczęłam stosować ich protokoły – więc leczę ludzi, jestem wielkim zwolennikiem własnego leczenia Covid przeciwciałami monoklonalnymi i Iwermektyną. Nie podobało im się, że jestem całkowicie przeciwna przymusowym szczepieniom, a oni są liderami ruchu na rzecz obowiązkowych szczepień, z czego zrobili sobie biznes.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.7 / 5. Liczba ocen. 118

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
9 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Andrzej

Skąd wiadomo że tak postąpił .ja nie wierzę gdyż jest to człowiek który ujawnia patologię rządu i ich popleczników a prawda dla nich jest niewygodna.zachodzi tu próba dyskredytacji na modłę radziecką.

Fred

Kasujemy? W cztery to sobie

Joanna Metelska

Grzegorz Płaczek to publikuje, jest on człowiekiem który zostawił swoją żonę z dwójką malutkich wtedy dzieci, okradł ją wybierając wszystkie pieniądze z ich wspólnego rodzinnego konta, po czym poszedł do młodszej Pani. Przez wiele lat odmawiał płacenia na dzieci i dopiero sądy go do tego zmusiły. Taki to autorytet moralny

Fred

Młoda to młoda …

Michal

A co ma prywatne życie do przedstawionego materiału?

Zmienia to jakoś sens wypowiedzi?
Opisane I opowiedziane tu rzeczy nie mają miejsca?

Typowa erystyka … – gdy brakuję merytorycznych argumentow uderz w przeciwnika personalnie i zmień temat.

Samo to świadczy o przegranej merytorycznie dyskusji …

monka

kiedy to wszystko zrobił skoro ma raptem 42lata ?W okresie świątecznym oglądałam jego program, który prowadził wraz z żoną .Tylko już teraz nie wiem czy to ta pierwsza czy druga??? ha ha ha
Tak poważnie to człowiek, który robi świetną robotę. Proszę się przekonać na stronie tosiesamokomentuje na youtube

Wojciech Muszyński

Szacunek. Oto jak prawdziwy lekarz powinien się przeciwstawiać biurokracji. Jak w ogóle można rozumieć przypieczętowany rządowym dekretem przymus poddawania zdrowych ludzi niesprawdzonej terapii, która już od ponad roku nie przynosi żadnych pozytywnych skutków? Ta odgórna, ślepa, masowa terapia, która ma objąć całą populację ludzką, naprawdę ma służyć zdrowiu ludzi? Co jest obowiązkiem i sensem pracy lekarza? Leczenie pacjenta zgodnie z zasadami nauk medycznych i zgodnie z posiadaną wiedzą, czy ślepe poddawanie się procedurom, narzuconym przez skorumpowanych lub ogłupionych przez koncerny farmaceutyczne polityków i związanych z nimi tzw. ekspertów?

Adam

W USA stosują te same metody nacisku i zmuszania. Widać, że rządzi tym ktoś zza jednego biurka np Bill Gates.

Yumpie

Ale Texas i Floryda miały być przecież takimi oazami wolności. Czyżby gubernator Texasu dał się złamać?
Szacun dla Pani doktor.