Grzegorz Płaczek

Grzegorz Płaczek OBNAŻA KŁAMSTWA medialne na temat Covid-19! Osoby zaszczepione też zarażają! [WIDEO]

przez | 2 grudnia 2021

– Dostałem SMS-a z Ministerstwa Zdrowia: „Uwaga! Zapisz się już dziś na szczepienie przeciw Covid-19. W swoim Internetowym Koncie Pacjenta znajdziesz skierowanie. Na osoby zaszczepione nie jest nakładana kwarantanna. Nadawca nie zezwala na odpowiedzi.” Ministerstwo Zdrowia wie doskonale, że nie może sobie pozwolić na komfort rozpoczęcia rozmowy z Polakami, dlatego że budzi wątpliwość to, na jakiej podstawie Ministerstwo Zdrowia twierdzi i informuje nas, że na osoby zaszczepione nie jest nakładana kwarantanna – mówi Grzegorz Płaczek.

Kwarantanna dla osób niezaszczepionych

– Osoby zaszczepione nadal zakażają kolejne osoby. Nie ma badań, o czym mówi Ministerstwo Zdrowia, które świadczą jakoby osoby „zakeczupowane” w mniejszym stopniu zarażały kolejne osoby. W związku z tym pytam, dlaczego na osoby zaszczepione nie jest nakładana kwarantanna? – pyta się Grzegorz Płaczek.

Przepełnione szpitale

– Nie wynika to z badań, lecz tylko z pobudek politycznych. W tym samym czasie na Polsat2 pojawia się kilkuminutowy program, gdzie pan doktor pediatra ze szpitala w Jastrzębiu-Zdroju mówi, że oddziały pediatryczne, które hospitalizują dzieci z wirusem SARS-Cov-2 są faktycznie przepełnione – mówi o sytuacji w szpitalu Grzegorz Płaczek.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.7 / 5. Liczba ocen. 113

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kudłaty

Cytując klasyka „na każdą rzecz można patrzeć z dwóch stron, jest prawda czasów i prawda ekranu…” Gdyby Bareja tworzył współcześnie z pewnością nie zabrakłoby mu dziś inspiracji w otaczającej nas rzeczywistości do tworzenia genialnych filmów 😁

TOMEK

Witam mój kolega się zaszczepił i teraz ma covid i jest na izolacji domowej jego córka mieszka z nim razem jest zaszczepiona i kwarantanny nie ma chodzi normalnie do pracy to się samo tłumaczy czyli zarażać może to się nic nie trzyma kupy pozdrawiam