Grzegorz Płaczek Osoby zakeczupowane

Grzegorz Płaczek: Osoby „zakeczupowane” ZNIKAJĄ z rządowych statystyk! Jak to możliwe? [WIDEO]

przez | 10 grudnia 2021

– Pani marszałek Sejmu, Elżbieta Witek, miała ostatnio okazję gościć u pana Bogdana Rymanowskiego w Polsacie. W tym samym Polsacie, do którego ostatnio wysłałem prośbę z zapytaniem, skąd Polsat 2 posiada dane, które nam publikuje. Pan redaktor Bogdan Rymanowski pyta panią marszałek Sejmu, Elżbietę Witek, i ta odpowiada, że w Podlaskim jest w tej chwili najmniejsze wyszczepienie, ale najmniejsza liczba zakażeń. W Mazowieckim jest największa liczba wyszczepień i tam jest najwięcej zakażeń – mówi o osobach „zakeczupowanych” Grzegorz Płaczek.

Bogdan Rymanowski odpytuje marszałek Sejmu, panią Elżbietę Witek

– Pan Rymanowski pyta wtedy, czy to prawda, gdyż ostatnie dni pokazują, że Lubelskie i Podlaskie są na samym dole. To jak to wyjaśnić? Czy są jakieś interpretacje tego zjawiska. Wtedy marszałek Sejmu, pani Witek, mówi: „Nie ma!” – dodaje Grzegorz Płaczek, który obnaża kłamstwa polityków oraz ich niekompetencję.

„Pandemia” koronawirusa. Media nas okłamują

Media okłamują nas, jeśli chodzi o przekazywanie nam, Polakom, informacji na temat tak zwanej pandemii koronawirusa. Nie mówi nam się prawdy. Grzegorz Płaczek często wysyła listy do różnych, instytucji, polityków oraz mediów (najczęściej głównego nurtu), w celu otrzymania pewnych danych, którymi żongluje się nieodpowiedzialnie. Niestety nie wszyscy Polacy przyjmują do wiadomości informacje oraz fakty, jakie przedstawiają, najczęściej w Internecie, osoby niezależnie, takie jak na przykład pan Grzegorz Płaczek. Często padają sformułowania typu: teorie spiskowe, foliarze, ludzie oderwani od rzeczywistości.

Warto być na bieżąco odnośnie domniemanej pandemii koronawirusa. Grzegorz Płaczek zamieszcza informacje na bieżąco na swoim kanale na YouTube. Oto link do kanału Grzegorza Płaczka

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.6 / 5. Liczba ocen. 773

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Karol

Ja jestem tego zdania: nikt mnie nie zmusi. Mam swoje lata,przeszłam zapalenie mięśnia sercowego i nie dam się do niczego zmusić. Są tacy, którzy muszą, tacy,którzy chcą i tacy którzy się boją. Niech każdy robi wg siebie. Ja się boję zakeczupowanych, to przed nimi noszę maskę bo oni mutują. Mamy przypadki zbzikowanych na tym punkcie bo gdyby mieli broń to by strzelali do tych,którzy się nie poddali. W 2010 r. wszystko zostało zaplanowane i idzie zgodnie z planem. W innych krajach więcej rozsądniejszych i tam raczej nie mówią: jak kochasz to się szczep. Na co? Na grypę? Jaką,jaki typ?

CadykSyjonu

Jeden : limfocytowe zapalenie mięśnia sercowego ( nasierdzie i osierdzie) lymphocytic-predominance ,  zapalenie mięśnia sercowego jest makroskopijne i w badaniach klinicznych trudne do zdjagnozowania nie do stwierdzenia podczas autopsji dlatego jest błędnie diagnozowany jako zawał serca ( zawał serca to infiltracja granulocytów), rozbicie struktury mięśniowej przez limfocyty . Dwa :” nagle do nieba” w wyniku zakłucenia rytmu serca
w systemie przewodzenia impulsu , Trzy: rozsiane patologiczne zmiany w płucach („alergiczne zapalenie pęcherzyków płucnych”) niespotykane zagęszczenie limfocytów w tkance płuc , dzióry powietrzne tkanka płucna zapadnięta i następije odma płucna ,grudki chłonne tkankach płucnych a niepowinno ich tam być, Cztery: Patologiczne symptomy autoimmunologiczne , zmniejszenie odpornosci immunologicznej , przyspieszenie rozrosty komórek rakowych , patologiczne zmainy w naczyniach krwionośnych zapalenie naczyń , Stan zapalny żył i tętnic , tworzenie się zlepków erocytów i w wyniku tego powstawanie mikro skrzepów , 
Skutki oczkowania ! https://www.cda.pl/video/8885280a8

bodek

niech mnie ta rada pseudo doktorow pocaluje w moja szlachetna czesc ciala palanty

jacek

hej Lobuzy …. #GrzegorzPlaczek …. z pewnoscia cos sie dzieje na FB i YT z zasiegami … mi usuwaja subskrypcje waszych kanalow jak wRealu np czy twoj … jak… inne rowniez jak pana Gadowskiego czy Sumlinskiego… powiadomien Z E R O …

mario

Minister zdrowia Adam Niedzielski w rozmowie z Robertem Mazurkiem na antenie RMF FM wyznał, że statystyki dotyczące zgonów na Covid-19 są w Polsce inaczej dokumentowane niż w Niemczech, a przez to mogą być mocno zawyżone w porównaniu z naszymi zachodnimi sąsiadami.– W Niemczech liczba zgonów na milion mieszkańców jest nawet nie dwa razy mniejsza, tylko jeszcze mniejsza niż w Polsce – zauważył prowadzący program Robert Mazurek.
Minister zdrowia Adam Niedzielski odpowiadając na to pytanie, ujawnił w jaki sposób zbiera się statystyki dot. zgonów na Covid w Polsce i dlaczego wygląda to tak, jakby w Polsce na Covid umierało więcej osób niż w Niemczech.