Grzegorz Płaczek mówi jak jest o Covid

Grzegorz Płaczek OSTRO o Niedzielskim! „Mamy wierzyć jego słowom!” Będzie pozew zbiorowy przeciw WHO! [WIDEO]

przez | 22 listopada 2021

– Przed naszym spotkaniem zerknęłam na Twittera i tam napisał pan zaskakującą treść, z której wynika, że Ministerstwo Zdrowia nie posiada wyników badań świadczących o tym, że osoby zaszczepione przeciwko Covid-19 zarażają w mniejszym stopniu niż osoby niezaszczepione i zakażone bezobjawowo C19. Panie Grzegorzu, jak rozumiemy, kieruje pan regularnie takie zapytania między innymi do Ministerstwa Zdrowia w trybie dostępu do informacji publicznej – pyta pani redaktor.

– Tak! Cały czas próbuje się dowiedzieć o co chodzi w tym moim kraju. Cały czas próbuję zrozumieć w jaki sposób polityka lockdownu miała przynieść efekt w postaci mniejszej liczby zgonów. Ponad ćwierć tysiąca pism i na większość z tych pism dostaję odpowiedzi zwrotne i czasami wracam do na przykład Ministerstwa Zdrowia, bo ja już kilka miesięcy temu otrzymałem odpowiedź na moje zapytania, czy jak ktoś się zakeczupuje, to czy mogę zakażać kolejne osoby – mówi Grzegorz Płaczek.

– Wtedy Ministerstwo Zdrowia odpisało mi, że nie wie tego. Więc wróciłem do tego. Zapytałem, że może teraz byśmy mogli to potwierdzić. Może Ministerstwo Zdrowia źle wykonało jakąś pracę – dodaje Grzegorz Płaczek.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.7 / 5. Liczba ocen. 148

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Sławek

No to kurwa nie pozostaje nic, tylko nóż wypierdalać w bebechy i wpuszczać flaki wszystkim którzy zachęcają i szczepią.
Żadne prawo! Żadnych oskarżeń bo przekupić można każdy sąd. Ale po podcięciu bebechów albo gardeł następni będą już przeplatać uszami i co kurwa wtedy? Ktoś z organizatorów będzie musiał ich zastąpić

lucjan.krzysiak

Min. choroby i naglej smierci—nic nie wie o tzw.plandemii—–to 100% klamstwa—to kompletny kretyn–podobnie jak pinokio!!!!!!!!!!!!!!!!