Grzegorz Płaczek mówi jak jest o Covid

Grzegorz Płaczek OSTRO o Niedzielskim! „Mamy wierzyć jego słowom!” Będzie pozew zbiorowy przeciw WHO! [WIDEO]

przez | 22 listopada 2021

– Przed naszym spotkaniem zerknęłam na Twittera i tam napisał pan zaskakującą treść, z której wynika, że Ministerstwo Zdrowia nie posiada wyników badań świadczących o tym, że osoby zaszczepione przeciwko Covid-19 zarażają w mniejszym stopniu niż osoby niezaszczepione i zakażone bezobjawowo C19. Panie Grzegorzu, jak rozumiemy, kieruje pan regularnie takie zapytania między innymi do Ministerstwa Zdrowia w trybie dostępu do informacji publicznej – pyta pani redaktor.

– Tak! Cały czas próbuje się dowiedzieć o co chodzi w tym moim kraju. Cały czas próbuję zrozumieć w jaki sposób polityka lockdownu miała przynieść efekt w postaci mniejszej liczby zgonów. Ponad ćwierć tysiąca pism i na większość z tych pism dostaję odpowiedzi zwrotne i czasami wracam do na przykład Ministerstwa Zdrowia, bo ja już kilka miesięcy temu otrzymałem odpowiedź na moje zapytania, czy jak ktoś się zakeczupuje, to czy mogę zakażać kolejne osoby – mówi Grzegorz Płaczek.

– Wtedy Ministerstwo Zdrowia odpisało mi, że nie wie tego. Więc wróciłem do tego. Zapytałem, że może teraz byśmy mogli to potwierdzić. Może Ministerstwo Zdrowia źle wykonało jakąś pracę – dodaje Grzegorz Płaczek.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.6 / 5. Liczba ocen. 167

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Piotr

A czemu ten procent pozytywnych testów jest 2x mniejszy w 2021 względem 2020? Aby dowiedzieć należy znać średnie wartości parametrów CT testów RT-qPCR w odpowiadających sobie okresach i zestawić rok do roku. Jest to manipulacja, która teraz, obniżywszy te ustawienia, chce pokazać pozytywne działanie „szczepionek”… Dla mnie to jasna sprawa…

Sławek

No to kurwa nie pozostaje nic, tylko nóż wypierdalać w bebechy i wpuszczać flaki wszystkim którzy zachęcają i szczepią.
Żadne prawo! Żadnych oskarżeń bo przekupić można każdy sąd. Ale po podcięciu bebechów albo gardeł następni będą już przeplatać uszami i co kurwa wtedy? Ktoś z organizatorów będzie musiał ich zastąpić

lucjan.krzysiak

Min. choroby i naglej smierci—nic nie wie o tzw.plandemii—–to 100% klamstwa—to kompletny kretyn–podobnie jak pinokio!!!!!!!!!!!!!!!!