Oni nakazują nam nosić maseczki, a sami ich nie noszą. Dopiero jak zostaną na tym przyłapani to naiwnie się tłumaczą. Wobec tego musimy zdawać sobie sprawę z tego, że politycy robią co chcą. Mamy więc zatem do czynienia z równymi i równiejszymi? Na to wygląda. Noszenie maseczek ma rzekomo ograniczać transmisję wirusa. Jednak czy aby na pewno tak jest? Coraz więcej osób przedstawia dowody, że maseczki nic nie dają.
Noszenie maseczek
– Możemy w parku, w lesie biegać bez masek. To jest bardzo ważne. Natomiast, jeżeli nie mamy takiej możliwości to niestety musimy, zgodnie z przepisami biegać w maseczkach. Ja Państwu powiem, jakie to jest ważne i dlaczego to jest ważne, jeżeli pozwolicie.
![Grzegorz Płaczek pokazuje OBŁUDĘ polityków i ABSURDY noszenia MASECZEK na świeżym powietrzu! [WIDEO] Płaczek i Hołownia](https://wolnosc.tv/wp-content/plugins/wp-fastest-cache-premium/pro/images/blank.gif)