Grzegorz Płaczek

Grzegorz Płaczek: To jest TYRANIA! Musimy wstać i WALCZYĆ przeciwko temu! Wstrząsający wywiad z dr Reinerem Füllmichem! [WIDEO]

przez | 2 grudnia 2021

– Dziękuję Panu, doktorze Reiner Fuellmich, za przyjęcia mojego zaproszenia. To prawdziwa przyjemność. Jest pan moim bohaterem. Tak, najważniejszą rzeczą jest to, że dzisiaj próbowałem się przygotować przed tym wywiadem i próbowałem sprawdzić kilka szczegółów na Pana temat w Google i wygląda na to, że jest Pan wielka gwiazdą serwisów „sprawdzających fakty” – mówi Grzegorz Płaczek.

– Tak, oni grają w tę samą grę z każdym, kto nie jest w zgodzie z rządem. Wszyscy jesteśmy na**stami, prawicowcami – rozpoczyna wypowiedź lekarz.

– Tak, robią wszystko co w ich mocy, aby podważyć Pana wiarygodność. Więc, czy może Pan nam powiedzieć – oczywiście ja wiem kim Pan jest – ale załóżmy, że ludzie nie wiedzą, czy może Pan nam powiedzieć, kim naprawdę jest dr Reiner Fuellmich? – zapytuje Grzegorz Płaczek.

– Jestem prawnikiem procesowym we własnej firmie od 27 lat. Moja firma i ja reprezentowaliśmy głównie konsumentów oraz małe i średnie przedsiębiorstwa, zazwyczaj przeciwko dużym globalnym korporacjom, nieuczciwym korporacjom, takim jak Deutsche Bank i Volkswagen, a także największej na świecie firmie spedycyjnej Kuehne & Nagel – wyjaśnia Reiner Fuellmich.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.8 / 5. Liczba ocen. 33

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments