Grzegorz Płaczek Komisja Europejska

Grzegorz Płaczek UJAWNIA: Komisja Europejska zamówiła 3,6 MILIARDA dawek „wiadomo czego” za kwotę 113,150 miliarda euro netto! [WIDEO]

przez | 11 listopada 2021

– Dzisiaj nie będzie o moich pismach do ministerstwa, o pismach do Rzecznika Prawo Obywatelskich. Dzisiaj będzie o pieniądzach i ogromnych dotacjach, inwestycjach, które poczyniła Komisja Europejska i o jej powiązaniach z wielkimi graczami finansowymi na świecie. Bardzo proszę, żebyście wstrzymywali się od agresywnych komentarzy, gdyż wtedy Facebook może zdjąć mój film. Jeżeli poziom frustracji będzie wysoki, to weźcie trzy głębokie wdechy, żeby potem ewentualnie wrzucić komentarz – mówi Grzegorz Płaczek.

– Komisja Europejska i pieniądze na co wydaje oraz jak wyglądają powiązania najważniejszych graczy finansowych tego świata, to temat, jakim dzisiaj się zajmę. Przypomnę, że Unia Europejska nie ma swoich pieniędzy, gdyż wszystko, co ma, pochodzi z podatków, również z naszych podatków, Polacy – wyjaśnia sytuację Płaczek.

– Na stronie internetowej Komisji Europejskiej 18. września 2020 roku ta Komisja potwierdziła swój udział w instrumencie Covax. Nie jest to firma, ani spółka, jest to instrument. Pojawiły się nowe fakty i nowi gracze. Na ten instrument Covax, który działa na rzecz sprawiedliwego i powszechnego dostępu do przystępnych cenowo szczepień przeciwko Covid-19, składają się ogromne środki finansowe – alarmuje Grzegorz Płaczek.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.4 / 5. Liczba ocen. 8

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
KRZYSZTOF

Skoro plan jest że będą szczepić co pół roku, o czym każdy kto się trochę interesuje tematem wie od kilku lat to i zamówienie musi być na masową skalę. Celem jest dostęp genetycznych praparatow do naszych organizmów. Zrobili rozeznanie i stwierdziłi że mamy takie społeczeństwo które wszystko łyknie a więc wdrażają takie pomysły na całego.

zdrowymbyć

Gotowy scenariusz na film kryminalny

Wanda

Grzegorz, nie rycz 🙈😉🤣