Grzegorz Płaczek i Rafał Piech

Grzegorz Płaczek vs Rafał Piech: Segregacja sanitarna w Polsce stała się faktem – walka trwa! [WIDEO]

przez | 23 października 2021

– Dlaczego przyjechałem do Rafała Piecha? Po pierwsze, opada już kurz związany z wydarzeniem, jakie miało miejsce kilka tygodni temu w Siemianowicach Śląskich. To Rafał zapoczątkował „Polska jest jedna”. Zanim przejdziemy do tego tematu, powiedz po ludzku, kim jest Rafał Piech? – pyta się Grzegorz Płaczek.

– Jestem samorządowcem, ale przed wszystkim także mężem Joanny, która jest z tego samego rocznika i mamy trójkę wspaniałych dzieci. Mieszkamy z dziada pradziada w Siemianowicach Śląskich. Ja od młodych lat, jak tylko ukończyłem studia, stwierdziłem, że muszę działać społecznie i pomagać ludziom. To było zawsze moje marzenie. Udało mi się to zrobić. W 2005/06 roku zorganizowaliśmy wigilię w Siemianowicach dla 250 najbardziej potrzebujących dzieci. To był początek mojej społecznej działalności – mówi o sobie Rafał Piech.

– Organizowaliśmy także zbiórki pieniędzy dla różnych osób. Wtedy bezrobocie było wysokie. To był taki czas, kiedy musiałem pomagać innym. 2012 rok to był ten moment, kiedy postanowiłem zostać prezydentem Siemianowic Śląskich – dodaje Rafał Piech.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 8

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
renata

czemu lekarze sie sprzedali unikac lekarzy jak ognia nie robic testow a jak zachorujesz zalatw sobie amantadyne bierz banki i siedz w domu

Krzysztof Akierman

Jestescie Cudni, dodam, ze w roku 1981 mialem dokladnie 30 lat i oto czego sie doczekalem, ze mowienie Prawdy wyrasta do poziomu heroizmu, to cos niebywalego!!!! Ja? Ja nigdy szmaty na moja szacowna buzie nigdy nie zakladalem i nie zaloze, o szczepieniu tym bardziej nie ma mowy. Ciekawe, ze juz w 1917 roku Rudolf Steiner powiedzial, iz za 100 lat wynajda taka substancje, ktora po wstrzyknieciu odetnie nas od naszego ducha. Mysle wiec, iz kazdy normalny czlowiek uslyszawszy taka teze, musi chocby na chwile zatrzymac sie i zadac sobie proste pytania: dlaczego tak wiele lat temu gosc wypowiedzial cos tak niebywalego, co nim kierowalo, jakie mial przeslanki ku temu… Stad dzisiaj obserwujac ta paranoje jest mi tak po prostu wstyd, wstyd…

circ

Czemu nie z Konfederacją?