Füllmich mocne

Grzegorz Płaczek w mocnym wywiadzie z doktorem Reinerem Füllmichem – „To jest TYRANIA i musimy wstać i WALCZYĆ przeciwko temu!” [WIDEO]

przez | 19 listopada 2021

– Dziękuję Panu, doktorze Reiner Füllmich, za przyjęcie mojego zaproszenia. To prawdziwa przyjemność. Jest pan moim bohaterem. Tak, najważniejszą rzeczą jest to, że dzisiaj próbowałem się przygotować do tego wywiadu i sprawdziłem, a właściwie próbowałem sprawdzić kilka szczegółów na Pana temat w Google i wygląda na to, że jest Pan wielką gwiazdą serwisów „sprawdzających fakty”. Czy może Pan nam powiedzieć, kim naprawdę jest doktor Reiner Füllmich – pyta się Grzegorz Płaczek.

– Oczywiście, jestem prawnikiem procesowym we własnej firmie od 27 lat. Moja firma i ja reprezentowaliśmy głównie konsumentów oraz małe i średnie przedsiębiorstwa, zazwyczaj przeciwko dużym globalnym korporacjom, nieuczciwym korporacjom, a także największej na świecie firmie spedycyjnej – odpowiada Reiner Füllmich.

– W zeszłym rok w marcu zostałem zaskoczony, kiedy nagle byliśmy wtedy w naszym domu w Kalifornii. Jestem adwokatem nie tylko w Niemczech, ale także w Kalifornii, otrzymując te dziwne telefony, których nie mogłem zrozumieć, ponieważ mówili nam, że jest blokada/lockdown, coś o czym nigdy wcześniej nie słyszałem – dodaje Füllmich.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.4 / 5. Liczba ocen. 32

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
józef orczyk

bardzo cenny wywiad chcą z nas zrobić niewolników dlatego stworzyli plandemię i krok po kroku zabierają nam wolność i niszczą naszą gospodarkę mam 71 lat i nikt mnie nie zaszczepi liczę na to że wreszcie ludzie zaczną się budzić