Agnieszka Wolska i Grzegorz Płaczek

Grzegorz Płaczek – Wywiad z Agnieszką Wolską – niezależną korespondentką z Niemiec! Rygor epidemiologiczny w Niemczech! [WIDEO]

przez | 27 stycznia 2022

– Jeśli chodzi o Covid i koronawirusa w Niemczech, to jest to temat bardzo złożony. Trudno w rozmowie kilkudziesięciominutowej zawrzeć wszystkie wątki. Niewątpliwie jesteśmy świadkami fenomenu, gdzie wydarzenie, natury zdrowotno – epidemiologicznej wykorzystywane zostaje do przeprowadzenia transformacji społecznej, gospodarczej, a także politycznej – mówi Agnieszka Wolska, które mieszka w Niemczech.

Agnieszka Wolska o Covidzie w Niemczech

– Nie jest żadną tajemnicą, że w przypadku Niemiec jednak przebija się wątek modelu chińskiego, czyli cały czas mamy do czynienia z próbą mniej lub bardziej rygorystycznego prowadzenia strategii wygaszania liczby zachorowań, opanowywania tej całej sytuacji epidemiologicznej, środkami bardzo drastycznymi. Otóż Niemcy przyjęły jeden z najbardziej rygorystycznych modeli – dodaje pani Agnieszka Wolska, która mówi, jak wygląda rzekoma pandemia koronawirusa u naszego zachodniego sąsiada oraz jakie środki są tam stosowane.

Źródło: ToSieSamoKomentuje (YouTube)

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.3 / 5. Liczba ocen. 11

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments