Australia krajem totalitarnym

HIT! Polak w Australii zatrzymany przez policję za PRZEBYWANIE NA ZEWNĄTRZ! „30 lat temu wyjechałem z komunistycznego kraju, by żyć na wolności. Dziś znowu jestem w takim kraju – przez was!” [WIDEO]

przez | 6 listopada 2021

Australia, uważana dotąd za kraj bardzo demokratyczny, staje się na naszych oczach państwem totalitarnym i to w dodatku w wydaniu czysto orwellowskim. Tak źle niestety dzieje się w Australii, kiedy policja zatrzymuje osoby, które chcą wyjść na zewnątrz oraz chcą pospacerować. Wtedy policjanci kontrolują takie osoby i pytają się o brak maseczki na twarzy.

Niestety mniemana pandemia koronawirusa doprowadziła do tego, że mamy takie sytuacje i czy powinniśmy się z tym pogodzić, czy jednak wręcz przeciwnie, powinniśmy zareagować i powiedzieć „NIE!” władzy, która narzuca nam idiotyczne nakazy oraz zakazy.

Tym razem chodzi o Australię, jednak w przyszłości może chodzić o Polskę. Wobec tego musimy realnie oceniać sytuację nie tylko w Polsce, ale także na świecie i patrzeć władzy na ręce. Te pozbawione sensu decyzje rządu możemy spotkać także w naszym kraju. Ministerstwo Zdrowia wmawia nam, że jest źle i partia rządząca ciągle nam czegoś zakazuje oraz ciągle nam coś nakazuje.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.8 / 5. Liczba ocen. 4

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
To ci ból

Każda władza manipuluje masą i wprowadza swoje bezsensowne ideologie, które nieszczęśliwie są akceptowane przez większość wyborców.

Kazik

Te k pisowskie !