Jaku Kulesza o Unii Europejskiej

Jakub Kulesza daje MERYTORYCZNY POPIS w Polsacie obnażając OBŁUDĘ polityków PiS! [WIDEO]

przez | 9 września 2021

Unia Europejska zwraca się do TSUE w sprawie kar nałożonych na Polskę za brak praworządności. Jakub Kulesza z Konfederacji krytykuje Prawo i Sprawiedliwość. Unia nierówno traktuje państwa. Jednak warto znać podstawę prawną, na bazie której Unia Europejska chce wstrzymać fundusze dla Polski. Mówiono w przeszłości o wielkim Funduszu Odbudowy. Jednak to wszystko polega na zadłużaniu się Polski.

Na kredyt każdy może budować, lecz teraz Unia nam grozi, że nie dostaniemy żadnych pieniędzy. Pozbyliśmy się suwerenności w zamian za zasiłki z Unii Europejskiej, których wypłaty mogą zostać zahamowane. Według Kuleszy rząd Prawa i Sprawiedliwości poniósł sromotną klęskę.

Konfederacja od zawsze sprzeciwiała się działaniom oraz decyzjom Unii Europejskiej. Unia może odbierać nam środki. Unia mówi nam, jakie podatki mają być w Polsce. PiS się na takie zasady zgodził. Sam premier Morawiecki przyznał, że takie są zasady. Jednak według posła Kuleszy jesteśmy w pułapce, w której znaleźliśmy się z własnej winy.

0 Udostępnień

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *