Jan Pospieszalski o Bidenie

Jan Pospieszalski: Franciszek nazywa aborcjonistę, socjalistę i aferzystę Bidena „dobrym katolikiem” – Warto Rozmawiać [WIDEO]

przez | 16 listopada 2021

– Papież Franciszek przyjął na prywatnej audiencji Joe Bidena – audiencja trwała 75 minut. Upłynęła w serdecznej atmosferze i potem prezydent Stanów Zjednoczonych wyszedł, powiedział dziennikarzom, że usłyszał papieża Franciszka, iż jest dobrym katolikiem i powinien nadal przystępować do Komunii Świętej. Skoro tak, należy się bardzo, bardzo cieszyć, bo oto okazuje się, że nawet w wieku 79 lat ktoś taki, jak aborcjonista Biden może doznać głębokiego nawrócenia i starać się żyć po Bożemu – mówi Jan Pospieszalski o Bidenie i papieżu Franciszku.

– Dlaczego tak uważam? Biuro prasowe potwierdziło, że prywatna rozmowa papieża Franciszka z prezydentem Stanów Zjednoczonych trwała 75 minut, upłynęła w serdecznej atmosferze. Rozmówcy poruszyli kwestie walki z pandemią Covid-19, że jedynym sposobem będzie zaszczepienie wszystkich ludzi i sprawiedliwa dystrybucja szczepionek do krajów rozwijających się – dodaje redaktor.

– Mówiono również o kwestii uchodźców, o pomocy dla imigrantów, oraz o tym, jak powinniśmy walczyć ze zmianami klimatu. Biuro prasowe podało też, że Joe Biden ofiarował papieżowi Franciszkowi prezent, jakim jest ornat z 1930 roku z parafii jezuickiej, na terytorium której znajduje się Biały Dom. Ten gest wiele świadczy o tym, jak dobrym katolikiem jest Joe Biden – kontynuuje Jan Pospieszalski.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4 / 5. Liczba ocen. 5

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Dajta spokój.

Szacunek dla pana Panie Pospieszalski.
TVP przy panu to szambo.
Jest pan wzorem godnym człowieka i
przekazywaniu innym.
Dziennikarze którzy są w różnych stacjach
nie dosięgają panu do pięt!