Pospieszalski

Jan Pospieszalski: Pikieta w OBRONIE mecenas PRZEŚLADOWANEJ przez rząd PiS! [WIDEO]

przez | 9 sierpnia 2021

W informacjach, które do nas dotarły jest sporo zapytań co robić, w jaki sposób mamy się bronić, kiedy to przełożeni wymuszają na nas szczepienia. Są to listy, które przychodzą do nas między innymi z jednostek wojskowych, korporacji, firm, urzędów administracji publicznej, ale również ze szpitali oraz z uczelni. Problem dotyczy tak zwanych dobrowolnych szczepień. Chodzi nie tylko o kwestie medyczne, ale przede wszystkim o kwestie związane z respektowaniem praw człowieka i wolności obywatelskich.

Jan Pospieszalski zapytał zatem o to adwokatów, którzy w geście solidarności uczestniczyli w pikiecie pod Okręgową Izbą Radców Prawnych w Katowicach. Tam właśnie była przesłuchiwana mecenas Katarzyna Tarnawa-Gwódź.

Bezczelność i arogancja władzy nie zna granic. Szczególnie kiedy chodzi o tak zwane „dobrowolne” szczepienia. Jednak w tym punkcie te szczepienia nie są rzeczywiście dobrowolne, gdyż są naciski z góry, żeby się szczepić. Przypomina to pewną groteskową sytuację, kiedy musimy zareagować oraz zaprotestować. Jeśli nie teraz, to kiedy?

0 Udostępnień

3 myśli nt. „Jan Pospieszalski: Pikieta w OBRONIE mecenas PRZEŚLADOWANEJ przez rząd PiS! [WIDEO]

  1. Damian

    Witam 🙂

    Gdzie i kiedy ta pikieta ??? konkretnie dajcie znać czas miejsce data 🙂 🙂 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *